ЕСП

Достапен интернетКлиматизирано

  • Адреса: 9-ти Мај 4
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7424 км


//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/70da90a61ae5f433d030aa72ac5c097a.jpg?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

КОМПЈУТЕРСКА ОБУКА:
• Пакет-канцелариско работење (win,word,excel,internet) основно/напредно ниво
• Посебни/напредни курсеви
• Графички
• WebDesign

ЈАЗИЧНИ КУРСЕВИ:
• Општ странски јазик
• Деловен англиски
• Комуникација
• Подготовка за ibtTOEFL и IELTS

ДЕТСКИ КОМПЈУТЕРСКИ КУРСЕВИ:
• групи од 6-10год. и 11-14год. (I,II,III,IV ниво)

ПРОФЕСИОНАЛЕН АНГЛИСКИ:
• BEC; ICFE; ILEC

ОБУКИ-РАЗВОЈ НА ДЕЛОВНИ ВЕШТИНИ:
• Развој и управување на човечки ресурси
• Лидерство
• Деловен секретар-Office manageр
• Продажба и техники на продажба
• Обука на обучувачи
• Градење тимови
• Управување со време
• Презентациски вештини
• Управување со стрес
• Управување со конфликтни ситуации
• Управување со тешки клиенти
• Грижа за клиенти
• Управување со проекти
• Стратешко планирање
• Комуникациски вештини
• Вештини на преговарање
• Ефективно водење состаноци
• Решавање проблеми и одлучување
• Други
повеќе
Цена со ДДВ:5.428 ден.

Решавање проблеми и донесување одлу ...

Цена со ДДВ:5.200 ден.

Општ германски јазик

Цена со ДДВ:5.200 ден.

Општ руски јазик

Цена со ДДВ:5.600 ден.

Access

Цена со ДДВ:6.000 ден.

C++

Цена со ДДВ:6.900 ден.

Основи на JAVA

Цена со ДДВ:12.600 ден.

Графички дизајн

Цена со ДДВ:4.200 ден.

Word - напредни техники

Цена со ДДВ:4.200 ден.

Windows & Word

Цена со ДДВ:7.500 ден.

MS Project

Цена со ДДВ:4.200 ден.

Photoshop

Цена со ДДВ:2.000 ден.

Power Point

Цена со ДДВ:2.000 ден.

Интернет

Цена со ДДВ:4.200 ден.

Illustrator

Цена со ДДВ:4.200 ден.

InDesign

Цена со ДДВ:4.838 ден.

Ефективно управување со времето


Видете ги нашите производи на
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи