ESDC


 • Address : Pariska komuna 14-2/4
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7857 км


  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


  Suggested results for your search terms:

  Rema Computers (Rema Kompjuteri)


  • Address : Kosta Novakovic 8
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7854 км

  РEMA Компјутери е застапник и дистрибутер на повеќе врвни производители на компјутерска опрема, која се занимава со дистрибуција, инсталација и одржување на периферна, комуникациска и мултимедијална информатичка опрема.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1394695853_52.png?t=true&w=300&h=300
  Parking6 days a weekAirconditionedCards accepted

  Neocom (Neokom)


  • Address : bul.K.J.Pitu 15
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7853 км
  • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 17:00

  The portfolio of services offered by Neocom includes everything from sale of computer hardware and software to the most complex systems for communication and “turnkey” solutions intended for customers as well as for specific purpose.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1482222214_67.jpg?t=true&w=300&h=300
  6 days a weekCards acceptedDelivery

  Apolo


  • Address : Nikola Parapunov 27 lam.3 stan 5
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7848 км
  • Working Hours: Mon - Fri from 08:30 to 16:30 • Sat from 09:00 to 14:00

  Mojtoner.mk is a specialized internet store of the company Apolo LLC Skopje for toners, cartridges, ribbons, printers and other spare materials for all types of printers.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/5b8eabcffd5d75456aedba4a758dd57d.jpg?t=true&w=300&h=300
  Internet accessWi-Fi ZoneAirconditioned

  Kreativa.Ink


  • Address : Jadranska Magistrala 14/2, kat 4/1
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7850 км
  • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 17:00

  KREATIVA.INK is a fast growing, dynamic and innovative company. It is based in the B2B segment selling toners. We offer both compatible and original (HP, Xerox, Samsung, Canon, Epson, Lexmark, Ricoh, Oki, Kyocera, etc.) toners.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1482222228_36.png?t=true&w=300&h=300
  Map

  Финансиската поддршка за работодавачите погодени ковид-кризата за исплата на платите за месеците октомври, ноември и декември да важи за сите компании без ...
  сите 193 | | | веќе видена

  Според единечниот биланс на успех, во периодот јануари-септември 2020 година, продажбите достигнуваат 6.900.199.436 денари, што е за 9% повеќе во споредба со ...
  сите 35 | | | веќе видена

  Сите показатели потврдуваат дека девизните резерви се во исклучително добра кондиција – на високо ниво и постојано се во сигурната зона. На крајот на септември ...
  сите 111 | | | веќе видена

  Индустриското производство во септември годинава, во однос на септември 2019 година бележи пад од 3,9 отсто, објави Државниот завод за статистика. Според ...
  сите 27 | | | веќе видена

  Login on Golden Page

  UsernamePassword  New user ? | Forgot your password? | Cancel