Пребарувањето е оптимизирано за Tetovo

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
 • Strumica
 • Kumanovo
 • Prilep
 • Tetovo
 • Bitola
 • Kocani
 • Stip
 • Kavadarci
 • Kicevo
 • Gostivar
 • Struga
 • Veles
 • Berovo
 • Radovis
 • Sveti Nikole
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Computers & computer equipment - repair & maintenance & data recovery
 • Computers, computer equipment, software & hardware - retail
 • Computer software - retail sales
 • Computer printers
 • Toner cartridges
 • Computer Networks
 • Video Surveilance
 • Computer Systems
 • Computers - Assembling
 • Mobile Phones - Repair
 • Audio - Video Equipment - Repair
 • Office Supplies Retail
 • Burglar Alarms & Security Systems
 • Mobile Phones - Accessories
 • Computer Software - Applications & Development
 • Information Technology & Engineering
 • Electrical Appliance - Retailers
 • Audio - Video Equipment Dealers & Retail
 • Web Design
 • Software Applications & Solutions
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Computers & computer equipment - repair & maintenance & data recovery


Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

Internet accessWi-Fi ZoneAirconditioned

Digikom


 • Address : Simeon Kavrakirov 16/4
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10686 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 17:00

Digicom is the only company that upgrades your "old and weak" computer, with the option of a full replacement for a new one using the "old-for-new" principle.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1600867645_38.png?t=true&w=300&h=300

Dr Computers


 • Address : Ilindenska 177 lok.1
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈10662 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 09:00 to 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Enko Term


 • Address : Ilindenska b.b.
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈10661 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 10:00 to 18:00 • Sat from 10:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Infos


 • Address : Dimo Gavrovski Kara 46
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈10662 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 20:00 • Sat from 09:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ithinк/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Studio 2021/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

ABC trend computers


 • Address : Blagoj Gjorev 87/7
 • Place: Veles
 • Distance: ≈10726 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 21:00 • Sat from 09:00 to 20:00
 • Пауза: Sat from 14:00 to 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

AMC Computers (Tosiba AMC)


 • Address : bul.Goce Delchev 14-a
 • Place: Prilep
 • Distance: ≈10750 км
 • Working Hours: Mon , Tue , Thu - Fri from 08:30 to 16:00 • Wed from 08:30 to 15:00 • Sat from 10:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

AT Computers


 • Address : Pirinska 2
 • Place: Kicevo
 • Distance: ≈10707 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 10:00 to 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Abc-kompjuterski centar/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ais Computers


 • Address : Ohridska 5
 • Place: Kocani
 • Distance: ≈10736 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Aitonix - service


 • Address : Boris Trajkovski (Prvomajska) 36
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10684 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Aleks Sistemi


 • Address : Ploshtad Ilinden 58
 • Place: Sveti Nikole
 • Distance: ≈10720 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 19:30
 • Пауза: Mon - Fri from 13:30 to 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Alkon Kompjuteri


 • Address : Narodna Revolucija 92
 • Place: Kumanovo
 • Distance: ≈10685 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 17:00 • Sat from 09:00 to 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Alsa net


 • Address : Albert Ajnshtajn 8 lok.2
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10683 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Од задутре нема повеќе гарантирани цени на производите во маркетите. Но вицепремиерот за економски прашања Фатмир Битиќи порача дека секое нелогично ...
сите 62 | | | веќе видена

Компанијата Галеника во текот на 2023 година забележа значително проширување на портфолиото на производи, раст на бројот на меѓународни сертификати за квалитет ...
сите 47 | | | веќе видена

5 процентни поени на пензиите не претставува покачување, туку усогласување на трошоците за живот за сите приматели на пензии во Македонија, смета министерот за ...
сите 31 | | | веќе видена

На крајот на март, акционерите на ТТК банка треба да донесат неколку важи одлуки, а меѓу нив и за исплата на дивиденда, но и за зголемување на капиталот на ...
сите 48 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel