Пребарувањето е оптимизирано за Tetovo

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
 • Prilep
 • Tetovo
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Computers - assembling
 • Computers, computer equipment, software & hardware - retail
 • Computer networks
 • Computers & computer equipment - repair & maintenance & data recovery
 • Computer software - retail sales
 • Computer Printers
 • Computer Systems
 • Toner Cartridges
 • Video Surveilance
 • Computer Software - Applications & Development
 • Mobile Phones - Accessories
 • Air Conditioners & Air Conditioning
 • Information Technology & Engineering
 • Telephones - Retail
 • Audio - Video Equipment Dealers & Retail
 • Electrical Appliance - Retailers
 • Lights
 • Heating Appliances
 • Lighting Shops
 • Photographic Equipment & Supplies - Retail
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Computers - assembling


Quattro (Kuattro)


 • Address : Ilirija 8
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7393 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 09:00 to 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Digikom


 • Address : Simeon Kavrakirov 16/4
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7426 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 17:00

Digicom is the only company that upgrades your "old and weak" computer, with the option of a full replacement for a new one using the "old-for-new" principle.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1600867645_38.png?t=true&w=300&h=300

Face Computers (Fejs Kompjuters)


 • Address : Boris Kidrich 20
 • Place: Kicevo
 • Distance: ≈7424 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 10:00 to 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gera Kom plus


 • Address : Shidska 13-a
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7420 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 17:00 • Sat from 11:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kortek MB


 • Address : M.T.Gologanov (Ivo Lola Ribar) 72-b lok.9
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7423 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:30 to 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Lankom computers


 • Address : bul.Sv.Kliment Ohridski 24
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7424 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Megasus


 • Address : Dame Gruev 85 lok.3
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7439 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 10:00 to 20:00 • Sat from 10:00 to 15:00

Break: Mon-Fri 15-17h

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Milenium


 • Address : Arhiepiskop Mihail (Vladimir Nazor) 10
 • Place: Veles
 • Distance: ≈7466 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 09:00 to 13:00
 • Пауза: Mon - Fri from 13:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Pakom Company State of M San Group


 • Address : Jadranska magistrala (Kachanichki pat), s.Vizbegovo 12
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7421 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Државниот пазарен инспекторат во континуитет правеше контрола и надзори по одлуките и во текот на вчерашниот ден, рече директорот на ДПИ, Горан Трајковски. ДПИ ...
сите 135 | | | веќе видена

Регина Бренер од Швајцарија има долгогодишно искуство како менаџер во медицинската и хемиската индустрија, како и во машинскиот инженеринг, работејќи за ...
сите 14 | | | веќе видена

Силни оперативни резултати ја одбележаа 2023 година, покажувајќи значителен напредок во деловното работење, особено кога ќе се земе предвид падот на ...
сите 50 | | | веќе видена

Скопје се најде на врвот на ТОП 10 европски градови со средна големина според ефективноста, односно рентабилност за инвестирање на рангирањето кое го прави ...
сите 29 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel