Пребарувањето е оптимизирано за Tetovo

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
 • Tetovo
 • Bitola
 • Ohrid
 • Stip
 • Struga
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Environmental & ecological organizations
 • Ngo's (charitable & nonprofit non-governmental organizations)
 • Associations
 • Tourist information centres
 • Environmental planning
Повеќе филтриПомалку филтри

Environmental & ecological organizations по градови

Bitola Kocani Makedonska Kamenica Ohrid Skopje Stip Struga Strumica Tetovo Veles

Радиус (100км)

Environmental & ecological organizations

ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ

Kajmakcalan Ecological Society (Kajmakcalan Ekolosko Drustvo)


 • Address : s.Makovo
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7493 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Med-Macedonian Ecologica Association (Med-Makedonsko ekolosko drustvo)


 • Address : Arhimedova 5
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7429 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:30 to 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Miteko


 • Address : Nikola Rusinski b.b.lok.64
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7422 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

National Park Pelister (Nacionalen park Pelister)/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vila zora


 • Address : Trajko Panov 22
 • Place: Veles
 • Distance: ≈7467 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vinozito


 • Address : Panche Karagjozov 57
 • Place: Stip
 • Distance: ≈7493 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zdravec


 • Address : Kamenichka 2
 • Place: Makedonska Kamenica

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Претседателот на Регулаторната комисија за енергетика Марко Бислимоски рече дека претставници од пекарската индустрија во голем дел зависат од домашното ...
сите 138 | | | веќе видена

Време зa читање: 4 минути Домаќинствата со навиките за штедење, но и со потребата од позајмици, имаат поголем придонес за растот и на депозитите и на ...
сите 54 | | | веќе видена

Компјутерџиите упорано го држат врвот на листата највисоки ТОП ПЕТ најплатени професии во Македонија. Нивните плати уште малку и ќе заокружат просечни 100 ...
| | веќе видена

РКЕ донесе нова одлука за цената на горивата од полноќ. Цената на бензините и дизелот остануваат исти, додека пак мазутот поскапува за 1,2 денари. Моторен ...
сите 78 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel