Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Environmental & ecological organizations
 • Associations
 • Ngo's (charitable & nonprofit non-governmental organizations)
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Environmental & ecological organizations in Skopje

Ajde Makedonija


 • Address : Filip Vtori Makedonski (Vasil Adzhelarski) 2-2/50
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7852 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bioeko/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Brezero/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Eko-svest


 • Address : Sv.Kiril i Metodij (M.H.Jasmin) 30-1/6
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7852 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Florozon


 • Address : ul.2, s.Vizbegovo 46
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7847 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:30 to 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Greener


 • Address : Perisha Savelikj 15-a
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7851 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Med-Macedonian Ecologica Association (Med-Makedonsko ekolosko drustvo)


 • Address : Arhimedova 5
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7855 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:30 to 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Miteko


 • Address : Nikola Rusinski b.b.lok.64
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7849 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Во Антверпен на 17-тото издание на конгресот на Eurochambres од 12-14 јуни ,беше присутна делегација на Сојуз на стопански комори на Македонија предводена од ...
сите 7 | | | веќе видена

Од дивиденди и од тргување со акции „Раде Кончар Апаратна техника“ лани остварил приход од 570.000 евра што е повеќе од 70% од целиот приход на друштвото лани. ...
сите 14 | | | веќе видена

Време зa читање: 9 минути На сметководството во Македонија му претстојат крупни промени, кои ќе стартуваат од почетокот на идната година. По 15-годишен застој ...
сите 12 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel