Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Prilep
 • Tetovë
 • Manastir
 • Strumicë
 • Gostivar
 • Kërçovë
 • Shën Nikollë
 • Stip
 • Kavadar
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Elektro servise
 • Vinklerë
 • Aparate për amvisëri - riparime dhe servise
 • Elektrikë - materiale, pjesë, instrumente dhe pajisje
 • Elektromotorë - riparime dhe servise
 • Klimatizim - Shërbime Dhe Riparime
 • Elektrikë - Pajisje Elektrike - Riparime Dhe Pjesë Këmbimi
 • Vegla
 • Elektrikë
 • Hidraulikë - Firma
 • Elektriçistë - Individë
 • Elektronikë
 • Elektromotorë
 • Pastrim Dhe Larje - Servise Dhe Shërbime - Firma
 • Objekte Banimi Dhe Afariste - Menaxhim Dhe Mirëmbajtje
 • Klimatizues Dhe Klimatizim
 • Moleraj - Shërbime
 • Kompjutera - Pajisje Dhe Harduare - Tregti
 • Elektrikë - Pajisje Dhe Pjesë Këmbimi Elektrike - Tregti
 • Gjeneratorë Për Rrymë
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Elektro servise

Oliver


 • Adresa: Leninova p.n.
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7542 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 17:00

Kategoritë:

elektro servise

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Penkoski Zllatko/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

RTV Servis Shesta


 • Adresa: Todor Aleksandrov l-2/3
 • Vendi: Probistip

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Rade Konçar-Servis dhe riparime të produkteve elektrike


 • Adresa: Bul.Brigada e 3-të Maqedonase 52
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7427 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Rojka


 • Adresa: Jani Llukrovski p.n. lok.69
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7427 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Rotor


 • Adresa: Kërstin Çullakovski-Kiço 29
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7483 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Semaks Konçar Elektro-dizel agregati


 • Adresa: Gavrill Konstantinoviq 27-b
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7429 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 15:30 • Sh nga 08:00 deri më 15:00

“Semaks Konçar Elektrodizelagregati” është kompani e cila merret me dhënie me qira, shitje, servisim, mirëmbajtje dhe riparim të gjeneratorëve.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1404824212_56.jpg?t=true&w=300&h=300

Semaks-generatori/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Service Devallt


 • Adresa: Metodija Andonov Çento 9 (Anton Popov
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7428 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

ShampionKategoritë:

elektro servise

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Slavce Elektroniks


 • Adresa: Karposheva 86
 • Vendi: Shën Nikollë
 • Distanca: ≈7467 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:00 deri më 17:00 • Sh nga 10:00 deri më 15:00

Kategoritë:

elektro servise

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Srndaç


 • Adresa: Kej 9 Shtatori 16
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7475 км
 • Orari i punës: Ha , Ma , Enj - Pr nga 08:00 deri më 20:00 • Mr , Sh nga 08:00 deri më 15:00

Пауза: Пон-Пет 12-17ч

Kategoritë:

elektro servise

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Stator/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Still bt 2014


 • Adresa: Riste Risteski Ricko 11
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7475 км

Kategoritë:

elektro servise

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Tehno Prima


 • Adresa: Car Samoil 41
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7480 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Tesla


 • Adresa: bul.Goce Dellçev 61
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7474 км

Kategoritë:

elektro servise

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Viko-mak/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vinkler


 • Adresa: Tode Bogdanoski 82
 • Vendi: Gostivar
 • Distanca: ≈7403 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:00 • Sh nga 09:00 deri më 15:00

Kategoritë:

elektro servise

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vinkler/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Xhoxhi


 • Adresa: Bulevardi i Jugut p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7426 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30 • Sh nga 08:30 deri më 14:00

Kategoritë:

elektro servise

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Портфолио менаџерите во Генерали Инвестментс составија резиме за тековните случувања кои влијаат врз пазарот на капитал и актуелни совети за инвеститорите. ...
сите 21 | | | веќе видена

Директорот на Државниот завод за индустриска сопственост, Горан Герасимовски, денеска беше на работен состанок со Антони Пешев – извршен директор на Стопанска ...
сите 28 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj