Еко Чистота


  • Адреса: бул.К.Ј.Питу 26/1
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7427 км
  • Локација: нас. Аеродром

  • Телефон 2: 070 231512
  • Факс: xxx 2465845
  • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 21:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1649416209_18.png?t=true&w=300&h=300


Еко-Чистота е една старо-нова приказна којашто го продолжува вршењето на најквалитетните услуги за Дезинсекција, Дезинфекција и Дератизација, кои нашата фирма под името ‘’Чистота’’ – Скопје ги врши уште од далечната 1992 година. Како една од првите приватни фирми во овој сектор и целокупното собрано искуство од работењето на најразличен тип на објекти (фирми, канцеларии, домови), нудиме квалитетна услуга и одлични цени.

Нашето мото гласи:


Заштитата на нас како луѓе и животната средина во којашто сите ние живееме треба да биде на прво место кај секој еден човек.

Нашата насоченост кон иднината е константо подобрување на услугите и квалитетот, современизирање на услугите за Дезинфекција, Дезинсекција и Дератизација, преку посетување на најразлични семинари, саеми, конференции, на коишто се промовираат најновите светски трендови во оваа област, со намера и нашите клиенти да ја добијат најдобрата можна услуга.
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи