Приматекс

ПаркингWi-Fi Зона

  • Адреса: бул.Александар Македонски (Едвард Кардељ) 46-а
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈10686 км
  • Локација: после бензиската Мак Петрол, Триангла

  • Телефон 2: 02 2401106
  • Факс: 02 2403803
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1433744785_36.jpg?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Primatex
<p>Денеска во борбата со штетниците повеќе од било кога е потребно не само утврдување на штетникот и негово уништување, туку многу повеќе. Потребна е експертиза.</p>
<p>Со години наназад нашата компанија изгради тим на експерти кои секојдневно се лучени во нашата експертиза соочувајќи се со различни проблеми од страна на нашите многу бројни корисници. Оваа наша експертиза ја препознаа значаен број на клиенти од најразлични профили како на пример болници, хотели, разни видови на производства за храна и пијалоци, училишта/градинки, општини и градови.</p>
<p>Вашето задоволство е наша цел.</p>
<p><strong>Ние сме Ваш партнер за контрола и елиминирање, но не само тоа. Ние Ви помагаме да го идентифицираме проблемот и ризикот пред тој да се случи. Со нашата компанија Вие можете да бидете сигурни и заштитени од непријатниот ризик за појава на штетници. </strong></p>
<p>Ние не сме задоволни, се додека и Вие не сте задоволни со нашите услуги…За чиста и поздрава околина…</p>
повеќе

Видете ги нашите производи на
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи