Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Kumanovë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Ndërtimtari - firma dhe ndërmarrje
 • Ndërtimtari e lartë
 • Ndërtimtari - materiale
 • Projektim (zyra projektimi)
 • Ndërtimtari e ulët
 • Beton - Prodhim Dhe Tregti
 • Inxhinieri
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Dysheme - lustrim dhe rrafshim në Kumanovë

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

SopotVendndodhja e minierës-gurores është në afërsi të f. Sopot, Kumanovë, me qasje direkt me rrugë të asfaltuar me gjatësi prej 4.5 km deri tek autostrada Kumanovë-Tabanocë.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1525422434_3.png?t=true&w=300&h=300

ARC home


 • Adresa: bul.Brigada e 3-të sulmuese Maqedonase
 • Vendi: Kumanovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

ARS-INXHINIERING


 • Adresa: Naum Ohridski 22/1
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈10684 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

ARS-INXHINIERING është kompani e licencuar për kryerjen e punëve në lëminë e projektimit, revizionit dhe mbikqyrjes. Këta tre elemente në procesin e ndërtimit janë një ndër parametrat më të rëndësishme për udhëheqje të suksesshme dhe ekonomike në procedurën e ndërtimit.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/ed11417044219b4b01628ef5a039cdba.jpg?t=true&w=300&h=300

Amaris company


 • Adresa: Pravda Spasovska 77
 • Vendi: Kumanovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ars Proekt


 • Adresa: Draga Stojanovska 17
 • Vendi: Kumanovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

BF Adis/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bodan


 • Adresa: Gigo Cvetkovski 66
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈10683 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dal ana


 • Adresa: bul.Revolucioni i Tetorit 52-d-2/1
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈10684 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00 • Sh nga 08:00 deri më 12:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Den Koop


 • Adresa: Mosha Pijade 93-1/111
 • Vendi: Kumanovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Evgenija plan


 • Adresa: Mosha Pijade p.n.
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈10686 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Evgenija-Invest


 • Adresa: Revolucioni i Tetorit 86-12
 • Vendi: Kumanovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fidan 2021


 • Adresa: Pravda Spasovska 26
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈10685 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fing kompani/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gjashtë Vëllezër


 • Adresa: Pravda Spasovska 26
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈10685 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gradis-koo


 • Adresa: f.Nikushtak
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈10684 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Hoxha


 • Adresa: Bratstvo Edinstvo p.n.
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈10684 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00 • Sh nga 08:00 deri më 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ibro komerc


 • Adresa: Autostrada Kumanovë-Tabanovce
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈10680 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Jeti Trade


 • Adresa: Dojranska 8
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈10684 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Karabin


 • Adresa: rr.302, lagja Ajduçka çeshma 14
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈10685 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Правецот Бистра - Леуново – Бистра во Маврово и годинава ќе биде рутата која ќе треба да се извози во рамките на хронометар велосипедската трка HALK VELO ...
сите 7 | | | веќе видена

Предлог-концептот на даночни реформи главно се базира на проширувањето на даночната основа врз основа на намалувањето на сивата економија. Не се работи за ...
сите 147 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj