Evgenija plan

Qasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Mosha Pijade p.n.
  • Vendi: Kumanovë
  • Distanca: ≈7436 км

  • Faksi: 031 430660
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1565786271_67.jpeg?t=true&w=300&h=300


Eugenia Plan është një kompani që kryen projektimin, revizion, mbikëqyrje dhe ndërtimi të objekteve të ndërtimtarisë së ulët dhe të lartë.

• Ndërtesa banimi kolektive dhe objekte banimi-komerciale
• Ndërtesa individuale banimi
• Rrugë qyteti
• Kanalizime fekale qytetesh
• Rezervuarë për ujë
• Impiante të trajtimit të ujit të pijshëm dhe ujërave të zeza
• Rregullim të shtretërve të lumenjve
• Ndërtesat tregtare, salla, depo, shkolla, pavijonet ...
• Vlerësim të vlerës së tregut të pasurive të patundshme
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj