Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Gostivar
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Ndërtimtari - firma dhe ndërmarrje
 • Ndërtimtari - materiale
 • Projektim (zyra projektimi)
 • Ndërtimtari e ulët
 • Ndërtimtari e lartë
 • Inxhinieri
 • Beton - Prodhim Dhe Tregti
 • Mermer Dhe Granit - Prodhim Dhe Tregti
 • Skele - Tregti Dhe Me Qera
 • Rërë Dhe Çakalli
 • Pllaka
 • Asfalt Dhe Asfaltim
 • Gurore
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Dysheme - lustrim dhe rrafshim në Gostivar

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

Prestige construction


 • Adresa: Goce Dellçev p.n.
 • Vendi: Gostivar

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1657537446_29.png?t=true&w=300&h=300

Arifi construction


 • Adresa: 18 Nëntori 18
 • Vendi: Gostivar

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1642688789_22.png?t=true&w=300&h=300

Pollogproekt-Pro


 • Adresa: Ilindenska 4
 • Vendi: Gostivar
 • Distanca: ≈7402 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Компанија за просторно и урбанистичко планирање од Гостивар, која успешно постои на македонскиот пазар повеќе од една деценија.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1617196127_6.png?t=true&w=300&h=300
ParkingQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

Kartell


 • Adresa: Ilindenska 298
 • Vendi: Gostivar
 • Distanca: ≈7402 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

КАРТЕЛ ДООЕЛ Гостивар, Република С.Македонија, е копманија која се вбројува меѓу водечките организации со висок степен на легитимет во сегментот на металската индустрија, која се занимава со изработка и монтажа на секаков вид тип градби од челични профили. КАРТЕЛ ДООЕЛ, произведува и монтира разновидни профилирани лимови за сите фасадерски работи како и носечки елементи UD,CD,UW,CW за градежништво за што поседува автоматски линии.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1556019925_25.png?t=true&w=300&h=300

Jefuta Inxhiniering


 • Adresa: Sedek Kostoski p.n.
 • Vendi: Gostivar
 • Distanca: ≈7403 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 17:00

Ndërtimin e rrugëve, asfaltim, rrënimin e shtëpive, bodrumeve, konstruktimin e kanalizimeve...

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1608803166_17.gif?t=true&w=300&h=300

Global Balkan


 • Adresa: Sretko Kërsteski 10
 • Vendi: Gostivar
 • Distanca: ≈7402 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 19:00 • Sh - D nga 09:00 deri më 18:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1605772343_82.png?t=true&w=300&h=300

A-x engineering


 • Adresa: Vëllezërit Ginoski p.n.
 • Vendi: Gostivar

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

ANT Group


 • Adresa: f.Negotinë
 • Vendi: Gostivar

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Agram konstrakshn


 • Adresa: Zhivko Brajkovski 15
 • Vendi: Gostivar
 • Distanca: ≈7402 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Aleks


 • Adresa: Vëllezërit Ginoski p.n.
 • Vendi: Gostivar
 • Distanca: ≈7401 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 15:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Alfa Union Proing


 • Adresa: Mlladen Grueski 10
 • Vendi: Gostivar
 • Distanca: ≈7403 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bau group


 • Adresa: Zona industriale p.n.
 • Vendi: Gostivar

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Beni Servis


 • Adresa: Vлllezлrit Ginoski p.n., fahu p.140
 • Vendi: Gostivar
 • Distanca: ≈7401 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Buki kompnai


 • Adresa: f.Debresh
 • Vendi: Gostivar

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Celi-Trans


 • Adresa: f.Debresh
 • Vendi: Gostivar
 • Orari i punës: Ha - Mr , Enj , Sh - D nga 08:00 deri më 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Cigllana Gradec


 • Adresa: f.Gradec
 • Vendi: Gostivar
 • Distanca: ≈7396 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Despot Ing


 • Adresa: Sretko Kërsteski 47-a
 • Vendi: Gostivar

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dongu ag


 • Adresa: f.Forinë
 • Vendi: Gostivar
 • Distanca: ≈7405 км
 • Orari i punës: Ha - Mr , Enj , Sh - D nga 07:00 deri më 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dzem 4


 • Adresa: 18 Nëntori
 • Vendi: Gostivar

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Euro-antika


 • Adresa: f.Ballin Doll
 • Vendi: Gostivar

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Florida


 • Adresa: Major Çede Filipovski 96
 • Vendi: Gostivar
 • Distanca: ≈7402 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Go go Gradba


 • Adresa: f.Banjicë e poshtme
 • Vendi: Gostivar
 • Distanca: ≈7402 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gravis grup


 • Adresa: JNA 21
 • Vendi: Gostivar

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Haris Komerc-BS


 • Adresa: rr.143 20
 • Vendi: Gostivar

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ideal Projekt


 • Adresa: Zhivko Brajkovski 15
 • Vendi: Gostivar

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Imako


 • Adresa: Sretko Kërsteski 1
 • Vendi: Gostivar

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

И да не ја отворевме дебатата за даночните реформи, има законски решенија кои стапуваат во сила од 1 јануари 2023 година, како што се за оданочувањето на ...
сите 125 | | | веќе видена

Советот да гаснеме сијалици или да се бањаме еднаш неделно не претставува мерка, туку од Владата треба да се финансира поставувањето на фотоволтаични сончеви ...
сите 206 | | | веќе видена

Најголемиот македонски производител на струја, термоелектраната РЕК Битола во изминатите години доделила серија тендери на фирмата Компас МСФ, чијшто единствен ...
сите 14 | | | веќе видена

Портфолио менаџерите во Генерали Инвестментс составија резиме за тековните случувања кои влијаат врз пазарот на капитал и актуелни совети за инвеститорите. Пад ...
сите 82 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj