Bau group


  • Adresa: Zona industriale p.n.
  • Vendi: Gostivar
  • Distanca: ≈10677 км


//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1662983937_94.png?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Бау груп
Më shumë dekada përvojë gjermane në prodhimin e mobilieve PVC, dush kabinave dhe xhamit dekorativ nga sot dhe në Maqedoni! Komoditet, ekonomi dhe stil me BauGroup! Shtëpia juaj meriton vetëm më të mirën!

Investim i ri gjermano-maqedonas në kapacitet për prodhimin e mobilieve PVC, dush kabina dhe xhami dekorativ. Cilësi gjermane dhe përvojë dekadash nga sot dhe në Maqedoni. Ngrini cilësinë e jetesës suaj në një nivel më të lartë me Baugroup!

Çfarë bëjmë ne

-Dush kabina
- Përpunimi i xhamit
-PVC dhe zdrukthtari
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj