Drimvision


 • Address : Petre Rafto 10
 • Place: Struga


  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


  Suggested results for your search terms:

  Parking6 days a weekAirconditionedCards accepted

  Neocom (Neokom)


  • Address : bul.K.J.Pitu 15
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7853 км
  • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 17:00

  The portfolio of services offered by Neocom includes everything from sale of computer hardware and software to the most complex systems for communication and “turnkey” solutions intended for customers as well as for specific purpose.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1610955569_96.png?t=true&w=300&h=300
  Internet accessWi-Fi ZoneAirconditioned

  Digikom


  • Address : Simeon Kavrakirov 16/4
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7853 км
  • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 17:00

  Digicom is the only company that upgrades your "old and weak" computer, with the option of a full replacement for a new one using the "old-for-new" principle.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1600867645_38.png?t=true&w=300&h=300
  ParkingInternet accessWi-Fi Zone

  Itea solutions


  • Address : Dimche Mirchev 20-1/8
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7852 км
  • Working Hours: Mon - Fri from 10:00 to 18:00

  Macedonian IT company that has strong performance record in employing emerging technologies, offering consultation services and engineering custom solutions.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/257358094fea6d11c304c1053da81638.jpg?t=true&w=300&h=300

  Северна Македонија со „Отворен Балкан“ ќе добие работна сила во дефицитарните дејности, а слободниот пазар на труд носи повисоки плати и инвстиции во секоја од ...
  сите 136 | | | веќе видена

  ССМ ЈА АЛАРМИРА ВЛАДАТА ДЕКА ПЛАТИТЕ СЕ ПРЕНИСКИ Синдикатот ја потврди информацијата на Фактор за вредноста на потрошувачката кошница, која во јули е над 47 ...
  сите 49 | | | веќе видена

  Војната во Украина и високите цени на енергијата ја чинат Германија стотици милијарди евра додадена вредност. Се влошува и состојбата со невработеноста. Поради ...
  сите 15 | | | веќе видена

  „Паразитите на ДУИ што се вработија во администрацијата, а не доаѓаат на работа, нè чинат 50 милиони евра и сега Бесими ќе бара пари од оние што најмногу ...
  сите 4 | | | веќе видена

  Login on Golden Page

  UsernamePassword  New user ? | Forgot your password? | Cancel