Пребарувањето е оптимизирано за Skopje

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Developmentally disabled homes по градови

Gevgelija Negotino Skopje Stip Sveti Nikole

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Developmentally disabled homes

Poraka Negotino (Dneven centar Volkovo)


 • Address : ul.60 br.90, s.Volkovo
 • Place: Skopje

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Centar Majka Tereza


 • Address : Dekeo Kovacev 96
 • Place: Gevgelija

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Day care center for children with special needs (Dneven centar za deca so posebni potrebi)


 • Address : Krste Misirkov b.b.
 • Place: Stip
 • Distance: ≈7919 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Day care center for people with special needs


 • Address : Filip Vtori 38
 • Place: Sveti Nikole
 • Distance: ≈7895 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:30 to 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Време зa читање: 3 минути ,,Анализата на распишаниот јавен оглас пред два дена, како и лошатата финансиска соостојба на АД ,,Пошта” покажува дека 80% од ...
сите 19 | | | веќе видена

Ова е уште една година која хотелиерите ќе сакаат да ја заборават. И 2021 макеоднските хотели ќе ја завршат со загуба затоа што сезоната не може да се спаси со ...
сите 20 | | | веќе видена

150-те милиони евра странски инвестиции во првиот квартал од годинава е добар индикатор за стабилноста, сигурноста и извесноста за водење бизнис која постои во ...
сите 12 | | | веќе видена

Цените на нафтата паднаа на почетокот на неделава на меѓународните пазари под 74 американски долари, поради загриженоста за побарувачката во услови на ширење ...
сите 66 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel