Dento Medikal 2
//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1662468719_99.png?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Денто Медикал е приватна здравствена установа "ПОЛИКЛИНИКА СО ОРДИНАЦИЈА ПО ОПШТА МЕДИЦИНА И ОРДИНАЦИЈА ПО ОПШТА СТОМАТОЛОГИЈА". Основната цел на Денто Медикал е преку препознатлив квалитет на услугите да ги обезбеди, барањата, очекувањата и потребите на клиентите.

Нашата здравствена установа ви нуди најсовремен пристап во разрешувањето на стоматолошките интервенции. Цените за нашите услуги се поволни и ниски споредени со квалитетот кој го нудиме. Доказ за квалитетот на нашите услуги е добиениот ИСО стандарад 9001-2000 од институтот за квалитет – The International Certificate Network – IQNet & SIQ (Република Словенија). Во нашата работа користиме најновите материјали, технологии и техники кои се во тренд со светските достигнувања во стоматологијата.

Услуги кои ги нудиме:
• Општа стоматологија
• Орална хирургија
• Ортодонција
• Протетика
• Естетска стоматологија
• Рентген дијагностика
• Телерентген снимки
• Снимки на дланка (шака)
• Плазмолифтинг
• Гуми за бруксизам, белење

Успешното фукционирање и развојот на Денто Медикал се темели на задоволување на:
• Меѓународните стандарди и регулативи за квалитетот на услугите (ИСО)
• Барањата и очекувањата на клиентите за стоматолошките услуги
• Различните методи на плаќање за погодност на клиентите

Барањата и очекувањато на клиентите, како и високиот квалитет на понудените услуги, Денто Медикал ги поставува за основна професионална полиса. Реализирањето на работните процеси, услугите и управувањето со квалитетот, нашата стоматолошка клиника ги извршува со помош на стручен, едуциран и компетентен персонал, но и во соработка со надворешен вискостручен персонал од областа на стоматологијата.më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj