Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Strumica
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Cultural centres in Strumica

Blagoj Muceto (dom za deca i mladi)


 • Address : Blagoj Jankov Mucheto 37
 • Place: Strumica
 • Distance: ≈7969 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Centar of Culture - Jane Sandanski (Dom na kulturata Jane Sandanski)


 • Address : Marshal Tito, s.Novo Selo b.b.
 • Place: Strumica
 • Distance: ≈7987 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:30 to 15:30

Categories:

cultural centres

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Culture Club-Anton Panov (Dom na kultura-Anton Panov)


 • Address : bul.Goce Delchev b.b.
 • Place: Strumica
 • Distance: ≈7969 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 07:00 to 22:00 • Sun from 18:00 to 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Премиерот Димитар Ковачевски денеска во Охрид се сретна со добитникот на Нобеловата награда за економија Пол Кругман, професор на Универзитетот Њујорк, кој е ...
сите 67 | | | веќе видена

Време зa читање: 4 минути Постигнување на целите на Парискиот договор за нула-емисии на CО2 во воздухот до 2050 година е цел на чија реализација треба да се ...
сите 21 | | | веќе видена

По соопштението на ВВ „ Тиквеш “„за предложените откупни цени на грозјето за ова реколта, за локалните медиуми со изјава се јави Трајче Кулев, претседател на ...
сите 23 | | | веќе видена

Рецесија за годинава во моментот не се очекува. И покрај сите предизвици, сите релевантни меѓународни финансиски институции сепак предвидуваат економски раст, ...
сите 64 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel