Culture Club-Anton Panov (Dom na kultura-Anton Panov)

ParkingWi-Fi Zone

  • Address : bul.Goce Delchev b.b.
  • Place: Strumica
  • Distance: ≈10791 км

  • Telephone 2: +389 34 343122
  • Fax: +389 34 343120
  • Working Hours: Mon - Sat from 07:00 to 22:00
    Sun from 18:00 to 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Map

Бројот на работниците во индустријата има намалување од 1,7 отсто во месец мај 2022 година, во спроедба со истиот месец минатата година, објави Државниот завод ...
сите 31 | | | веќе видена

Иако Народна банка на Македонија во три наврати досега ја зголеми основната камата, доведувајќи ја до ниво од два отсто, банкарските камати на кредитите и ...
сите 35 | | | веќе видена

Граѓаните продолжуваат со зголемена употреба на дигиталните канали за вршење на плаќањата, а особено на употребата на платежните картички и мобилните апликации ...
сите 16 | | | веќе видена

Фабриката на „Гересхајмер“, која соработува со фармацевтски гиганти како Фајзер, отвора нова фабрика во ТИРЗ Скопје 2 во која ќе вложи над 126 милиони евра, ...
сите 42 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel