Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Confectioner's raw materials & supplies
 • Bakery equipment & supplies
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Confectioner's raw materials & supplies in Skopje

Agroma


 • Address : ul.519, nas.Kjeramidnica 38
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7427 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ben komerc


 • Address : Trifun Hadzhi Janev 10-1/10
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7426 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dolce


 • Address : Simeon Kavrakirov 20
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7424 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Drakva


 • Address : ul.65, s.Volkovo 1
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7417 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Esarom-Mak


 • Address : Orce Nikolov 143-1/1
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7423 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

Основна дејност на компанијата е увоз и извоз на стоки и давање услуги во делот на прехранбената индустрија. Компанијата постепено се развива со текот на годините и го зголемува бројот на држави во кои работи.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1553758744_63.jpg?t=true&w=300&h=300

Nivo Superior


 • Address : Blagoja Stefkovski 16
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7429 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ovaleks Trade


 • Address : ul.520, nas.Avtokomanda b.b.
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7427 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ovaleks Trade


 • Address : Reshad Dzhafer 9
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7425 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ovaleks Trejd


 • Address : Slavej planina 107
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7424 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ovaleks trade


 • Address : ul.1, industriska zona Vizbegovo 133
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7421 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Компанијата БРАКО која произведува повеќе модели на возилата за одржување на хигиена во урбани средини „Грин Машинс“ за само два дена подготви и испорача ...
сите 5 | | | веќе видена

Субвенционирано снабдување со електрична енергија преку ЕСМ продажба почна од 1 декември за пријавените и прифатени физички и правни лица регистрирани за ...
сите 212 | | | веќе видена

187 компании од прехранбената индустрија веќе деветти ден произведуваат користејќи струја со повластена цена од 80 евра за мегават. Оваа мерка Владата ја ...
сите 13 | | | веќе видена

Од Сојузот на стопански комори сметаат дека не е време за нови даноци бидејќи на тој начин би се создал дополнителен притисок врз економијата.Членот на ...
сите 14 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel