Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Computers & computer equipment - repair & maintenance & data recovery
 • Computers, computer equipment, software & hardware - retail
 • Computer software - retail sales
 • Computers - assembling
 • Computer networks
 • Computer Printers
 • Toner Cartridges
 • Computer Systems
 • Information Technology & Engineering
 • Computer Software - Applications & Development
 • Audio - Video Equipment - Repair
 • Web Design
 • Video Surveilance
 • Office Supplies Retail
 • Audio - Video Equipment Dealers & Retail
 • Mobile Phones - Repair
 • Software Applications & Solutions
 • Leathergoods - Retailers
 • E-Business Solutions
 • Copiers & Supplies (Photocopiers)
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Computers & computer equipment - repair & maintenance & data recovery in Skopje


Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

Internet accessWi-Fi ZoneAirconditioned

Digikom


 • Address : Simeon Kavrakirov 16/4
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7426 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 17:00

Digicom is the only company that upgrades your "old and weak" computer, with the option of a full replacement for a new one using the "old-for-new" principle.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1600867645_38.png?t=true&w=300&h=300

Aitonix - service


 • Address : Vasil Gjorgov 33, lok.2
 • Place: Skopje

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Alkon PS


 • Address : 9-ti Maj 6-a
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7424 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:30 to 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Alsa net


 • Address : Albert Ajnstajn 8 lok.2
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7423 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Anhoch


 • Address : Kemal Ataturk 18/4
 • Place: Skopje

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Anhoch - Head office (Анхоч - Дирекција)


 • Address : Mirce Acev 100
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7426 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 17:00 • Sat from 10:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

D.N.V. computers


 • Address : bul.Jane Sandanski 61
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7428 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

DK elektroniks


 • Address : Moskovska 22
 • Place: Skopje

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

DTM Kompjuteri/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Duna


 • Address : bul.8-mi Septemvri 18 lok.2 (Oktomvriska Revolucija)
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7422 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Duna-magacin


 • Address : bul.8-mi Septemvri 18 (Oktomvriska Revolucija)
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7422 км
 • Working Hours: Mon - Thu from 08:30 to 17:00 • Fri from 08:30 to 15:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Duna-servis


 • Address : bul.8-mi Septemvri 18/1-4
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7422 км
 • Working Hours: Mon - Tue , Wed , Fri from 08:30 to 17:30 • Thu from 08:30 to 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

El-go


 • Address : NJu Delhiska 2 lok.7
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7423 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:30 to 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Erfih


 • Address : Todor Cangov 48/30
 • Place: Skopje

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Малопродажната цена на бензинот ЕУРОСУПЕР БС-95 од ноќеска на полноќсе намалува за 0,50 денар/литар, а малопродажните цени на бензинот ЕУРОСУПЕР БС-98, ...
сите 92 | | | веќе видена

Растот во технолошко индустриските развојни зони продолжува и во месец април, со зголемен раст на извозот и увозот и стабилни работни места, покажува редовната ...
сите 116 | | | веќе видена

Фондот за иновации и технолошки развој објави јавен повик за воспоставување на две лабoратории за производство „Младите создаваат“ каде младите на возраст од ...
сите 16 | | | веќе видена

Компанијата „М6 Аграр“, која заедно со ВВ „Тиквеш“ е дел од Групацијата М6, и во услови на криза предизвикана од пандемијата од Kовид-19, продолжи со ...
сите 23 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel