Пребарувањето е оптимизирано за Tetovo

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
 • Tetovo
 • Veles
 • Ohrid
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Institutes - government offices
 • Government & state institutions
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Institutes - government offices

ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ

Regional Institution for Statistics (Regionalen zavod za statistika)


 • Address : Dervis Cara 56
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7820 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:30 to 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Hydrobiological Institute


 • Address : Naum Ohridski 50
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7868 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Hydrometeorology Institute (Hidrometeoroloski zavod)


 • Address : Skupi 28
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7848 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Institute for Protection of Industrial Property


 • Address : 11-ti Oktomvri 25
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7852 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:30 to 16:30

Office performs administrative duties in the process of acquiring rights of industrial property: PATENT, INDUSTRIAL DESIGN, TRADEMARK, GEOGRAPHICAL NAME...

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1605521342_0.jpg?t=true&w=300&h=300

Institute for Social Services (Zavod za socijalni Dejnosti)


 • Address : 11-ti Oktomvri 42-a
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7852 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:30 to 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Institute of court expert (Zavod za sudsko vestacene)


 • Address : bul.Goce Delcev 18 (vo MRT 19 kat)
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7852 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:30 to 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Intercommunity Centre for Social Works-Kisela Voda, Sopiste (Meguopstinski centar za socijalni raboti)


 • Address : bul.3-ta Makedonska Brigada 10-a
 • Place: Skopje
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Nacionalen Konzervatorski centar


 • Address : Josif Mihailovic 7
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7852 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

National Institution for the Protection of Cultural Monuments and Museum


 • Address : Aleksandar Makedonski 142
 • Place: Prilep
 • Distance: ≈7903 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Nu konzervatoriski centar


 • Address : Major Cede Vilipovski b.b.
 • Place: Gostivar
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:30 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Real Estate Cadastre-Kicevo


 • Address : Boris Kidric 2
 • Place: Kicevo
 • Distance: ≈7851 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:30 to 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Real Estate Cadastre-Vinica


 • Address : Bel Kamen 13
 • Place: Vinica
 • Distance: ≈7931 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:30 to 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Regional Department of Statistics


 • Address : Vasil Glavinov 4
 • Place: Stip
 • Distance: ≈7920 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:30 to 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Regional Department of Statistics


 • Address : Leninova 23
 • Place: Strumica
 • Distance: ≈7969 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:30 to 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Regional Department of Statistics


 • Address : Panko Brasnar 1
 • Place: Veles
 • Distance: ≈7892 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:30 to 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

State Institute for Statistics-RM (na RM)


 • Address : Dame Gruev 4
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7852 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:30 to 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Првата фотонапонска централа во земјата која истовремено произведува електрична енергија од сонцето и од одблесокот на светлината се инсталираше во Неготино од ...
сите 36 | | | веќе видена

Инвестициите во човечки капитал се подеднакво важни како и капиталните инвестиции. Верувам дека инвестирањето во луѓе е од витално значење за благосостојбата ...
сите 46 | | | веќе видена

Асоцијацијата на финансиски друштва на Северна Македонија (АФД) денес преку Зум платформата, ќе оддржи презентација за постигнатите резултати од годишното ...
сите 4 | | | веќе видена

Предлог буџетот за 2021 година доставен од Владата предводена од СДСМ и премиерот Зоран Заев е во насока на постигнување напредок во исклучително тешки моменти ...
сите 63 | | | веќе видена

Македонија е 57. земја во светот по извоз на електрична енергија, од којшто во 2019-та година заработи 39.015.000 долари или над 26% повеќе во однос на 2018-та ...
сите 5 | | | веќе видена

По неколку години успешна работа на македонскиот пазар, повеќе од 50.000 задоволни корисници и секојдневно унапредување на своите производи, финансиското ...
сите 8 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel