Пребарувањето е оптимизирано за Tetovo

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
 • Bitola
 • Strumica
 • Tetovo
 • Prilep
 • Veles
 • Stip
 • Ohrid
 • Gostivar
 • Kicevo
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Carpet, rugs & upholstery cleaning
 • Car washes
 • Housecleaning, office building & industrial cleaning services
 • Dry cleaners & dry cleaning services
 • Work on inaccessible place (work at height)
 • Residential And Business Facilities - Management And Maintenance
 • Carpets & Rugs
 • Tyre Repair & Retreading (Tires)
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Carpets & rugs cleaners


Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

Parking6 days a weekWi-Fi ZoneCards acceptedDelivery

Fksr Aldi


 • Address : Slavej Planina 83
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7424 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 10:00 to 18:30

Highest quality carpet cleaning service.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1444397410_43.jpg?t=true&w=300&h=300

Baleza


 • Address : Murat Baftijari 75
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7392 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Baleza


 • Address : Ilindenska 197
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7393 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 20:00 • Sat - Sun from 08:00 to 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Carpet clean


 • Address : V.S.Bato b.b.
 • Place: Tetovo
 • Working Hours: Mon - Wed , Thu , Sat from 08:00 to 16:00 • Sun from 08:00 to 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Agrozenit


 • Address : Vojvodinska 31
 • Place: Prilep
 • Distance: ≈7474 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Algog


 • Address : Aleksandar Makedonski 24
 • Place: Prilep
 • Distance: ≈7475 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 09:00 to 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Amel MDGK


 • Address : bul.Ilinden 186
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7422 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Art Cleaning


 • Address : ul.10 br.49, s.Saraj
 • Place: Skopje

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

BK Plast


 • Address : ul.4 br.14, s.Ljubin
 • Place: Skopje

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bapal


 • Address : Nikola Parapunov S-3/1
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7421 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bel lotos Nestorovski


 • Address : Skupi 5-a
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7422 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bela/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bigor Klining/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bimbo FM


 • Address : Toso Daskalo 20
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7480 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bodan-Bobi


 • Address : Boris Budzevski 9
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7480 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Buba Mara/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bubo


 • Address : Kliment Ohridski 82
 • Place: Strumica
 • Distance: ≈7542 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 19:00 • Sat from 08:00 to 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Centar


 • Address : Vasil Brklevski 8
 • Place: Bitola

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Daka Pcc


 • Address : Maksut Sadik 15/a
 • Place: Skopje

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dartex


 • Address : Vanco Mickov 41
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7421 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Приходи од продажби Според единечниот биланс на успех, во периодот јануари-јуни 2021 година, продажбите достигнуваат 4.788.760.106 денари, што е за 1% повеќе ...
сите 16 | | | веќе видена

Цените на нафтата паднаа на почетокот на неделава на меѓународните пазари под 74 американски долари, поради загриженоста за побарувачката во услови на ширење ...
сите 80 | | | веќе видена

„Условите за започнување на нов бизнис и создавање на старт-апи се подобруваат, а младиот претприемач полека, но сигурно, го зазема централното место во ...
сите 35 | | | веќе видена

Народната банка е лидер во регионот на Западен Балкан во активностите за поддршка на развојот на финтек-секторот. Северна Македонија е единствената земја од ...
сите 20 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel