Amel MDGK

6 days a weekDelivery

 • Address : bul.Ilinden 186
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7422 км
 • Location: до бензинската

 • Telephone 2: +389 78 234344
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Suggested results for your search terms:

6 days a week

Bel Lotos 1509


 • Address : Kosta Kirkov 5 lok.1
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7424 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 16:00

Bel Lotos 1509 is a company that carries out cleaning of apartments, commercial buildings and warehouses.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1616590482_72.png?t=true&w;=300&h;=300
6 days a weekWi-Fi ZoneAirconditioned

Serta


 • Address : Sv.Kiril i Metodij (M.H.Jasmin) 18 lok.1
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7425 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 16:00

Since its inception, our company has been synonymous with professionalism, efficiency and integrity in the execution of services in the field of hygiene maintenance and work on height.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/578e5a97bfe52bbd352a4da40079bf9f.jpg?t=true&w;=300&h;=300
Wi-Fi ZoneAirconditioned

Elta engineering (Elta-inzenering)


 • Address : Mishko Mihajlovski 3-a lok.2
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7426 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 14:00

Elta Engineering is a company whose main activity is construction craft works, complete interior design, marble laying, ceramics, plumbing, parquet and moleraire.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1569227685_0.png?t=true&w;=300&h;=300
7 days a week

Perfekt Cisto


 • Address : Juzhnomoravski brigadi 2/23
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7429 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 20:00 • Sat from 10:00 to 17:00 • Sun from 10:00 to 14:00

Service for cleaning of all types of windows: -Internal and external.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1494244836_68.png?t=true&w;=300&h;=300
Map

Поимотните граѓани на Македонија имале голема корист од владините мерки за одржување на животниот стандард кои се воведуваа во изминативе години како одговор ...
сите 46 | | | веќе видена

Како се прави добивка од два милиони евра годишно покажа скопската компанија која управува со зелените пазари во земјава. „Скопски пазар“ го објави својот ...
сите 42 | | | веќе видена

Енергетските политики и мерки на СДСМ обезбедија пониски цени за граѓаните за електрична енергија но и рекордно инсталирани 600 мегавати од обновливи извори на ...
сите 30 | | | веќе видена

Народната банка објавува повик за пријавување трудови за 50. сесија на Клубот на истражувачите, којашто ќе се одржи на 28 март 2024 година (четврток), со ...
сите 5 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel