Пребарувањето е оптимизирано за Tetovo

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
 • Stip
 • Radovis
 • Bitola
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Call centres
 • Marketing & advertising agencies
 • Telemarketing
 • International transport & forwarding
 • Logistics
 • Debt Collectors
 • Consulting
 • Software Applications & Solutions
 • Direct Mail Advertising Services
 • Financial Advisors
 • Financial Companies & Institutions
 • Database Services & Business Information
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Call centres


Panto Express


 • Address : Kuzman Josifovski Pitu 22
 • Place: Struga

Categories:

call centres

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Puzzle Brains (Pazl Brains)


 • Address : Tosho Arsov 36
 • Place: Stip
 • Distance: ≈7920 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 15:00 to 23:00

Categories:

call centres

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Rojal dispech


 • Address : Kresnensko Vostanie (Zelengora) 31-a
 • Place: Prilep

Categories:

call centres

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Rothstein international development (Rotstain internacional development)


 • Address : Paca Vanchova 53
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7908 км

Categories:

call centres

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

S load logistik


 • Address : Sv.Spaso Radovishki 1
 • Place: Radovis

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sales Call


 • Address : Goce Delchev 2
 • Place: Gostivar

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sava Osiguruvanje kontakt centar  Categories:

  call centres

  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

  Simpatel


  • Address : Kiril Vangelov Makedonski 4
  • Place: Bitola

  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

  Sky call (Skaj kol)


  • Address : 11-ti Oktomvri 86-3/2
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7852 км
  • Working Hours: Mon - Fri from 08:30 to 16:30

  Categories:

  call centres

  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

  Sofica Group


  • Address : 23-ti Oktomvri (Vladimir Komarov) 11-a
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7853 км

  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

  Teleperformans


  • Address : Vasil Gjorgov 11
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7851 км

  Categories:

  call centres

  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

  Trejd Point


  • Address : ul.7, s.Arachinovo 27
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7858 км

  Categories:

  call centres

  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

  Videks bv


  • Address : Dimo Hadzhi Dimov 24
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7853 км
  • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 17:00

  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
  Map

  Дејан ТРАЈКОВСКИ, професор на Техничкиот факултет - Битола (ТФБ) Дали населението е свесно дека доколку се продаде или изнајми дел од РЕК Битола, истата струја ...
  сите 11 | | | веќе видена

  Имотот на Marteaux Guillaume, од каде што потекнува еден од најубавите шампањи во светот, се наоѓа во Бонеил, Франција мало село кое е наведено како светско ...
  | | веќе видена

  Иницијативата на локалното население на струмичката котлина „И здравје и работа“ со особено внимание ги следи дежурните критичари кои се хистерично вознемирени ...
  сите 17 | | | веќе видена

  На втората регионална конференција на еколошките и бизнис лидери „Look Up 2“, која се одржа во Копаоник, Република Србија, свое учество имаше и директорот за ...
  сите 16 | | | веќе видена

  Компанијата Hooloovoo на социјалната мрежа LinkedIn сподели емотивна порака во врска со отпуштањето на 31 работник и ја објасни причината за таквата постапка, ...
  сите 11 | | | веќе видена
   

  Login on Golden Page

  UsernamePassword  New user ? | Forgot your password? | Cancel