Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Call centres
 • Marketing & advertising agencies
 • Debt collectors
 • Consulting
 • Software applications & solutions
 • Direct Mail Advertising Services
 • Financial Advisors
 • Telemarketing
 • Financial Companies & Institutions
 • Database Services & Business Information
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Call centres in Skopje

ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

Internet accessWi-Fi ZoneAirconditioned

Rating (Rejting)


 • Address : Rade Konchar 8-a/1-3
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7424 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 17:00

Real public opinion and strategic communications.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/d7a381b4b983db218fef3ca320a4da85.jpg?t=true&w=300&h=300

Contact Centar R3 Infomedia (Kontakt centar na R3 Infomedia)


 • Address : DTC Paloma Bjanka 5-ti kat
 • Place: Skopje
 • Working Hours: Mon - Sun from 00:00 to 00:00

24/7 Contact Center for inbound and outbound events Contact senior center of P3 India ensure constant standard of service for your customers and helps your business to 24/7.

Categories:

call centres

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1679657742_62.png?t=true&w=300&h=300

Aj fokus


 • Address : Franklin Ruzvelt 19
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7423 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bina solution


 • Address : Anton Dimitrov (Zharko Zrenjanin) 138-a
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7435 км

Categories:

call centres

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

CMH Solutions


 • Address : Dame Gruev 18-2/1-1
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7425 км

Categories:

call centres

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

City connect


 • Address : bul.Sv.Kliment Ohridski 66-1/3
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7424 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

EOS Matrix (EOS Matriks)


 • Address : bul.Ilinden 109 lok. 6
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7422 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

EOS Matrix Macedonia is part of the EOS Group, an international leader in providing customized individual financial services. As an expert on claims evaluation and processing, EOS uses new technologies to provide financial security with smart solutions to more than 20,000 clients in 26 countries worldwide.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1665132770_77.jpg?t=true&w=300&h=300

Euro Answer


 • Address : Stoltenberg 1/1-40
 • Place: Skopje

Categories:

call centres

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Eurolink/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ginekologija-kontakt centar


 • Address : Majka Tereza (Vodnjanska) 17
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7424 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kolekta


 • Address : bul.Jane Sandanski 79-a-1/15
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7428 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 20:00

KOLEKTA is a company for collection of outstanding claims, which serves clients from different sectors: telecommunication sector, banking sector, utility companies and other private companies that need our services.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1514472814_62.png?t=true&w=300&h=300

Makpetrol-verna


 • Address : Sv.Kiril i Metodij (M.H.Jasmin) 4
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7425 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Melon Solutions


 • Address : Franklin Ruzvelt 19
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7423 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:30 to 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mila Communications


 • Address : Bozhidar Adzhija 1-1/10
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7426 км

Categories:

call centres

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

One Kontakt


 • Address : Orce Nikolov 68/1
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7424 км

Categories:

call centres

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sky call (Skaj kol)


 • Address : 11-ti Oktomvri 86-3/2
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7426 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:30 to 16:30

Categories:

call centres

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sofica Group


 • Address : 23-ti Oktomvri (Vladimir Komarov) 11-a
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7426 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Teleperformans


 • Address : Vasil Gjorgov 11
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7424 км

Categories:

call centres

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Trejd Point


 • Address : ul.7, s.Arachinovo 27
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7431 км

Categories:

call centres

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Videks bv


 • Address : Dimo Hadzhi Dimov 24
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7426 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Министерството за земјоделство, шумарство и водостопанство ги известува сточарите, дека Агенцијата за финансиска поддршка во земјоделството и руралниот развој ...
сите 36 | | | веќе видена

Членовите на Комисијата за финансирање и буџет се сретнаа со претставници од Светска банка. Во фокусот на средбата беше ажурираната систематска дијагностика за ...
сите 58 | | | веќе видена

Нај следените берзански индекси ја забележаа својата петта последователна позитивна недела во и се доближија до највисоките нивоа оваа година . Во САД благо ...
сите 59 | | | веќе видена

Премиерот Димитар Ковачевски, на денешната седница за пратенички прашања во Собранието рече дека грижата за граѓаните е преку дела, што го покажува и денешното ...
сите 117 | | | веќе видена

Асоцијациите за е-трговија на Северна Македонија, Србија, Босна и Херцеговина и Албанија, потпишаа Меморандум за формирање на Балканска Алијанса за е-трговија ...
сите 4 | | | веќе видена

ТАВ Македонија, подружница на ТАВ Аеродроми, ја заврши надградбата на системот за ракување со багаж и инсталацијата на нов уред за скенирање багаж на скопскиот ...
сите 13 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel