Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Veles
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Byrektore
 • Bukë dhe prodhime prej brumi
 • Furra buke
 • Restorante - pastërma
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Byrektore në Veles

Bani-Vel


 • Adresa: Gjorgji Vojteh 13
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7892 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 07:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ce-Ce


 • Adresa: Boris Trajkovski p.n. (Lleninova)
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7892 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 05:00 deri më 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Furra Ste-Vi


 • Adresa: 11 Tetori 2
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7892 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 06:00 deri më 12:00 • D nga 07:00 deri më 11:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gemixhii


 • Adresa: Kresnensko Vostanie 1 (Ivo Llolla Ribar)
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7894 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 05:00 deri më 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Go-di


 • Adresa: Dimitar Vllahov 7
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7894 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 05:00 deri më 13:00

Kategoritë:

byrektore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kasper- vk


 • Adresa: Petre Prliçko 8
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7894 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 05:00 deri më 12:00

Kategoritë:

byrektore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Keif/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mace


 • Adresa: Boris Trajkovski 18 (Lleninova)
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7892 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 05:30 deri më 00:30

Kategoritë:

byrektore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Natalli Vell


 • Adresa: Bllagoj Gjorev 104
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7892 км
 • Orari i punës: Ma - D nga 06:00 deri më 13:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Turist


 • Adresa: Dimitar Vllahov 2
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7894 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 06:00 deri më 21:00

Kategoritë:

pastiçeri, byrektore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vig


 • Adresa: Bllagoj Gjorev 100/10
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7893 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zoçe


 • Adresa: Nikolla Orovçanec p.n.
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7893 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 19:30 deri më 11:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Довербата во домашниот финансиски систем е висока и во споредба со минатата година останува на високо непроменето ниво, потврдуваат резултатите од годишната ...
сите 68 | | | веќе видена

Со воведувањето на даночен календар, бизнис заедницата ќе ги знае промените во даночната сфера најмалку шест месеци пред да се спроведат. На овој начин ќе се ...
сите 71 | | | веќе видена

Утре завршува рокот на неколку уредби со законска сила кои беа донесени поради здравствената криза а чиј рок на важност беше 90 дена по престанувањето на ...
сите 12 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj