Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Kavadar
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Bukë dhe prodhime prej brumi
 • Furra buke
 • Byrektore
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Bukë dhe prodhime prej brumi në Kavadar

Bovest M


 • Adresa: Pionerska 27
 • Vendi: Kavadar
 • Distanca: ≈7927 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 05:00 deri më 15:00 • Sh nga 06:00 deri më 11:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Do-Li


 • Adresa: Mito Haxhivasilev p.n.
 • Vendi: Kavadar
 • Distanca: ≈7927 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 06:00 deri më 15:00 • Sh nga 06:00 deri më 13:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Duki


 • Adresa: Mosha Pijade p.n.
 • Vendi: Kavadar
 • Distanca: ≈7927 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 05:00 deri më 13:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Furra Gari


 • Adresa: Ilindenska 111
 • Vendi: Kavadar
 • Distanca: ≈7927 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Grizo As


 • Adresa: 7 Shtatori p.n.
 • Vendi: Kavadar
 • Distanca: ≈7928 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 05:00 deri më 12:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Lana-Pek/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Maestro kompani 1


 • Adresa: Kiro Kërstev 1
 • Vendi: Kavadar
 • Distanca: ≈7928 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 05:00 deri më 01:00
 • Пауза: Ha - D nga 12:00 deri më 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Maestro kompani 2


 • Adresa: 7 Shtatori 1
 • Vendi: Kavadar
 • Distanca: ≈7927 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 05:00 deri më 13:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mojsovi


 • Adresa: Ilindenska p.n.
 • Vendi: Kavadar
 • Distanca: ≈7927 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 06:00 deri më 21:00 • Sh nga 06:00 deri më 14:00 • D nga 06:00 deri më 12:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sofi


 • Adresa: Stiv Naumov 1
 • Vendi: Kavadar
 • Distanca: ≈7928 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vam-Pek


 • Adresa: Naqo Llazovski 23
 • Vendi: Kavadar

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Xhimi d Union/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zhito Jug


 • Adresa: Industriale 17
 • Vendi: Kavadar
 • Distanca: ≈7926 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zllaten Kllas


 • Adresa: Strasho Pinxhur, f.Vatasha 36
 • Vendi: Kavadar
 • Distanca: ≈7928 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 06:00 deri më 13:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Tема на работната средба беше иницијативата за активности кои водат до поттикнување на иновативноста и конкурентноста на компаниите. #ДФИТР Халили на средбата ...
сите 42 | | | веќе видена

Време зa читање: 3 минути Минатиот месец, повеќе од 5 милиони барели нафта, кои беа дел од историското ослободување на резервите на САД за итни случаи, беа ...
сите 47 | | | веќе видена

Европската енергетска криза ги остежнува активностите од зеленото сценарио, и во Европа и кај нас, изјави генералниот директор на АД ЕСМ, Васко Ковачевски, на ...
сите 53 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj