Bodor Makedonija

ParkingWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Ocka Mihajlloski 17
  • Vendi: Prilep
  • Distanca: ≈7475 км


//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1599475900_08.png?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Бодор Македонија
БОДОР МАКЕДОНИЈА

-Провајдер на ласерски решенија со top влакна
-Фокусирани на високо моќни машини за сечење со фибер ласер

Фабрика со врвни стандарди, меѓународен квалитет

Белиот под и најголемата работилница за производство на мономер опрема за ласерско сечење во светот (површина од 30.000 м2); Производството ги исполнува европските стандарди и меѓународната контрола на квалитетот, потврдени со сертификати како CE / FDA / ISO9001 / SGS.

Меѓународен бренд, Европски квалитет, Интелигентно производство во Кина
Компанија котирана на берза која служи на светот во повеќе од 150 земји и региони.
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj