Бела Фарм

ПаркингРаботиме 7 дена во неделатаКлиматизираноПлаќање со кредитни картички

  • Адреса: Маршал Тито 98
  • Место: Неготино
  • Оддалеченст: ≈7929 км
Дејности:

аптеки


  • Телефон 2: 071 222024
  • Работно време: Пон - Нед од 07:30 до 21:30

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1599049059_25.png?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Аптеките БЕЛА ФАРМ ги нудат сите лекови од нашиот пазар, додатоци во исхрана, разновидна козметика од рангот на докажани фирми.

Аптека Бела Фарм Неготино (до Музичкото училиште) и аптека Бела Фарм 1 Кавадарци (спроти новата Болница) - со локации прилагодени да бидат поблиску до вас. Совети од стручен тим, богат асортиман, сите лекови за превенција и лекување, козметика, бебешки храни и додатоци, чаеви и суплементи во исхраната
повеќе
10%заштеда
Цена со ДДВ:1.990 ден.1.790 ден.

Алое Вера со екстракт од калинка

Цена со ДДВ:1.190 ден.

Roc hydra reach дневен крем

Цена со ДДВ:1.990 ден.

Течен куркумин

Цена со ДДВ:1.990 ден.

Алое Вера

Цена со ДДВ:2.490 ден.

Течен колаген

Цена со ДДВ:1.650 ден.

Виши Минерал 89 бустер 75 ml ...

Цена со ДДВ:1.450 ден.

Виши Минерал 89 бустер 50 ml

Цена со ДДВ:1.220 ден.

Виши Минерал 89 за очи 15 ml Vic ...

Цена со ДДВ:999 ден.

Памперс бокс 5

Цена со ДДВ:1.950 ден.

Пулсоксиметар

Цена со ДДВ:800 ден.

Цинковит-Ц x 60таблети

Цена со ДДВ:1.120 ден.

Бета Глукан Комплекс x 30 капсули


Видете ги нашите производи на
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи