ДНА АННИ Фарм


 • Адреса: бул.Јане Сандански, Капитол Мол 71-а
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈10687 км
 • Локација: ТЦ Капитол мол, приземје
Дејности:

аптеки  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1666186017_4.png?t=true&w=300&h=300


  Слика од локација

  Фото и видео галерија

  ДНА АННИ Фарм
  ПаркингРаботиме 7 дена во неделатаПлаќање со кредитни картичкиДостапно за хендикепирани лицаРаботиме со плави картони
  Адреса: Исаија Мажовски 44 лок.5
  Место: Скопје
  Оддалеченст: ≈3.95 км
  Локација: Хром
  Дејности:аптеки
  Испрати е-маилВеб странаВиди наНасокиКоментариОмилени
  02 2044287

  Телефон 2: 075 223348
  отворено во моментов
  Работно време:
  Пон - Пет од 07:30 до 20:30
  Саб од 08:00 до 15:00  За компанијата
  Фото и видео галерија

  Аптеки ДНА АННИ ФАРМ постојат повеќе од 10 години на нашиот пазар, со мисија за хумана и професионална услуга на своите клиенти и пациенти.

  Лоцирани на 2 локации во Скопје:
  – ДНА Анни Фарм Хром – ул. Исаија Маџовски бр. 44
  – ДНА Анни Фарм Аеродром – Капитол Мол приземје

  Работиме на усовршување на своите знаења и воведување на светските аптекарски стандарди, ДНА АННИ ФАРМ – Бети Аптека е напредна програма за соработка базирана на искуствата на локалните традиции и најсовремените трендови во развојот на аптекарската практика. Општата цел кон која се стремиме е аптека целосно ориентирана кон клиентот и неговите потреби.

  Цел
  Да помогнеме искрено и со целото наше знаење и професионалност во правиот избор на производ потребен за нашиот клиент.
  Подобро да спречиш, а не да лечиш.

  Визија
  Здрави, ведри и задоволни клиенти од професионалната услуга на тимот на ДНА Анни Фарм.

  Мисија
  Будење на свеста дека превенцијата на нашето здравје е најдобрата инвестиција во нашиот живот.
  повеќе
  Слика од локација
  Мапа

  Логирај се на Златна Книга

  Корисничко имеЛозинка  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи