ДНА АННИ Фарм

ПаркингРаботиме 7 дена во неделатаПлаќање со кредитни картичкиДостапно за хендикепирани лицаРаботиме со плави картони

  • Адреса: Исаија Мажовски 44 лок.5
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7847 км
  • Локација: Хром
Дејности:

аптеки


  • Телефон 2: 075 223348
  • Работно време: Пон - Пет од 07:30 до 20:30
    Саб од 08:00 до 15:00Слика од локација

Фото и видео галерија

ПЗУ аптека ДНА АННИ ФАРМ е основана во 2010 година во Скопје со една аптека лоцирана во населбата Хром. По успешното неколкугодишно работење компанијата одлучува за поголема застапеност на пазарот со инвестирање во аптека во Капитол населба Аеродром и АННИ БИО МАРКЕТ во н.Козле од 05.2015 год. која нуди голем избор на органска, макробиотска и безглутенска храна. Органска козметика и голем избор на масла и чаеви. Во моментот располагаме со големо портфолио на производи додека аптеката во Хром на нашите ценети клиенти им нуди можност за подигање на лекарства преку фондот за здравство.

-Овозможување на висок квалитет и грижа за нашите клиенти.
-Зголемување на аптеките и позиционирање на пазарот.
-Континуирана грижа за здравјето на нашите клиенти.
-Континуиран и интелектуален развој на вработените во нашата компанија.
-Овозможување на најновите светски достигнувања во фармакологијата да бидат достапни на клиентите.

Аптеките ДНА АННИ ФАРМ се застапници за следните неколку брендови:
• Мезотерапија "BCN Institut" од Барселона – Шпанија
• Дермароллер и Дерма пен
• Хилуронски филери "Revanesse Ultra" – Canada
• Коноп за здравје и убавина

Нашите Аптеки продолжуваат со континуирано збогатување на портфолиото со производи и подобро прозиционирање на пазарот и достапност до нашите ценети клиенти.

РАБОТНО ВРЕМЕ:
Аптека Хром 07:30-20:30 часот, тел. 02/ 204-4287
Аптека Аеродром-Капитол 09:00-22:00 часот, тел.02/ 244-5935

повеќе

Постови

СОЧУВАЈТЕ ГИ ЗДРАВИ ЗАБИТЕ И НЕПЦАТА - ДНА Анни Фарм

Се препорачува барем на секои 6 месеци да го посетите својот стоматолог за да се направи преглед и к ...

ИСХРАНА НА ПАТУВАЊЕ - ДНА Анни Фарм

Што да понесете на пат? Што да се избегнува? Тргнувањето на патување подразбира и промена на одреден ...

АЛЕРГИСКИ РЕАКЦИИ НА СОНЦЕ - ДНА Анни Фарм

Алергиските реакции претставуваат хиперактивност на имунолошкиот систем. Заштитните реакции на имуно ...

Употребата на инхалаторни кортикостероиди се поврзува со намален ризик за карцином на белите дробови кај пациенти со ХОБЗ - ДНА Анни Фар

Инхалаторните кортикостероиди се класа на лекови често пропишувани кај пациенти дијагностицирани со ...

ОПАСНОСТ ОД ИЗЛОЖУВАЊЕ НА СОНЦЕ - ДНА Анни Фарм

Дури до 50 % од вкупната изложеност на сонце во текот на животот може да се прими до 18. година од ж ...

Healthica Pharm

Почитувани,На 22.06.2019 од 12:00 до 16:00 часот, Ве покануваме на промција на нашите производи во ...
Слика од локација
Мапа
Купони

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи