Пребарувањето е оптимизирано за Skopje

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по дејности

 • Beer houses
 • Restaurants a - z
 • Cafes
Повеќе филтриПомалку филтри

Beer houses по градови

Skopje Sveti Nikole Veles

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Beer houses

Cosy bar


 • Address : Sv.Kliment Ohridski 18
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7851 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ganza


 • Address : Gjorgji Petreski 4
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7851 км
 • Working Hours: Mon - Wed , Thu , Sun from 08:00 to 00:00 • Fri - Sat from 08:00 to 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kaj Dule


 • Address : Kosturski Heroi 4/1-1 (29-ti Noemvri)
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7850 км

Categories:

beer houses

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kolektiv


 • Address : 11-ti Oktomvri 1
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7852 км
 • Working Hours: Mon - Wed , Thu , Sun from 08:00 to 00:00 • Fri - Sat from 08:00 to 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

La Suf


 • Address : Kosturski Heroi 4
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7850 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 15:00 to 00:00 • Sat from 15:00 to 01:00

Categories:

beer houses

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Old Town Brewery


 • Address : Gradiste 1
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7852 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 00:00 • Sat from 09:00 to 01:00

Categories:

beer houses

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Pivnica Pab


 • Address : Blagoj Gorev 28
 • Place: Veles
 • Distance: ≈7893 км
 • Working Hours: Mon - Wed , Thu , Sun from 09:00 to 00:00 • Fri - Sat from 09:00 to 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zletovo


 • Address : Makedonija 322, Zletovo
 • Place: Sveti Nikole
 • Distance: ≈7906 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 10:00 to 23:00

Categories:

beer houses

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Компанијата Алкалоид АД Скопје соопшти дека во периодот од јануари до јуни годинава оствариле продажби од близу 78 милиони евра или 1 процент повеќе споредено ...
сите 39 | | | веќе видена

Цените на нафтата паднаа на почетокот на неделава на меѓународните пазари под 74 американски долари, поради загриженоста за побарувачката во услови на ширење ...
сите 29 | | | веќе видена

Народната банка е лидер во регионот на Западен Балкан во активностите за поддршка на развојот на финтек-секторот. Северна Македонија е единствената земја од ...
сите 24 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel