Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Gostivar
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Bake shops
 • Bakeries
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Bake shops in Gostivar

Bakal


 • Address : Boris Kidric 159
 • Place: Gostivar
 • Distance: ≈7402 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 07:00 to 00:00

Categories:

bake shops, bakeries

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Evropa


 • Address : Marsal Tito 140
 • Place: Gostivar
 • Distance: ≈7424 км

Categories:

bake shops

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Keta-C


 • Address : Ivo Lola Ribar 82
 • Place: Gostivar
 • Distance: ≈7403 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 08:00 to 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Polog-r


 • Address : Nikola Parapunov 474
 • Place: Gostivar
 • Distance: ≈7402 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 00:00 to 00:00

Categories:

bake shops

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Имплементацијата на Економско-инвестицискиот план за Западен Балкан е клучот за постковид заздравување на нашата економија. Очекуваме многу нови иницијативи и ...
сите 39 | | | веќе видена

Од јануари до април вкупната реализација на капиталните расходи е 19,5 отсто, но ако се спореди со тој период од минатата година тие се повисоки за 51,5 отсто, ...
сите 18 | | | веќе видена

Вицепремиерот задолжен за економски прашања, координација со економските ресори и инвестиции Фатмир Битиќи, денеска оствари средба со новоименуваниот амбасадор ...
сите 11 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel