B-Roofing

ParkingWi-Fi ZonëPunojmë 7 ditë në javë

  • Adresa: Zona Industriale, Bogovinë
  • Vendi: Tetovë
  • Distanca: ≈7820 км

  • Telefon 2: 071 205145
  • Orari i punës: Ha - D nga 07:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1485433096_34.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

B-Roofing është kompani, e cila është përfaqësuese e firmës së njohur BAUDER nga Gjermania, prodhuesit lider ndërkombëtar të materialeve të ndërtimit.

Ne i aprovojmë ndërtimet me:
- membranë hidroizoluese që të jetë termikisht më efikase,
- instalime fotovoltike për prodhim të burimeve rinovuese të energjisë, si dhe
- çati të gjelbra për mbështetje të mjedisit hapësinor dhe të krijojë një jetë dhe ambiente pune më të mirë, për njerëzit.
Klientët na zgjedhin ne, për shkak të mënyrës me të cilin e punojmë çdo projekt, së bashku me klientët tanë për realizm të zgjidhjeve më të mira për ndërtim.
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj