Атлантида Н-А ком


  • Адреса: Иво Лола Рибар 1
  • Место: Тетово
  • Оддалеченст: ≈7393 км


//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1667911651_72.jpg?t=true&w=300&h=300


Со повеќе од 30 години постоење, Атлантида Н-А градежен склад е лидер во својата работа во Тетово и регионот.
Во нашата понуда ќе пронајдете најквалитетно дрво чам и ариш, потоа ламперија (стандардна и полукружна), обработени даски, летви, греди, водоотпорна оплата, шпера за бетонирање, шиндра, ламилирани дрва, жолта оплата, црна оплата Werdi, летви, талпи.
Во нашето портфолио на соработници ќе најдете со голем број на задоволни компании и физички лица.


Производите кои ги нудиме се направени од висококвалитетни материјали со реални цени, со што добивате и професионална и високо квалитетна услуга. Во нашиот асортиман нна производи се состои од:
-Греди
Гредите се користат за формирање на основната и носечката конструкција на покривот, но може и да послужат како носечка конструкција на објекти изградени од дрво. Ги нудиме во различни димензии.
-Ламперија за фасади
Американска ламперија за фасади, изработена од чам и ариш.
-Полукружна ламперија
Дрвена ламперија со заоблен профил, наквалитетно дрво чам и ариш. Се користи за обложување на ѕидови, плафони итн. Создава дополнителна топлинска изолација во просторт.
-Австриска ламперија, патос
Различни дебелини, ширини и должини. Може да се нијансираат во нијанса, боја или да се лакира.
-Обработени даски
Обработени даски од Австрија, во различни димензии.
-Австриска шпера за бетонирање
Висококвалитетен материјал за прецизна изведба на бетонирање.
-Шпански под
Кровна фолиија
Висококвалитетна облога од брендот Technonic.
-Брикети и пелети
Брикет за огрев А1 класа.

Секогаш сме достапни за контакт и спремни да ги исполниме вашите очекувања.
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи