Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Gevgelija
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Associations
 • Ngo's (charitable & nonprofit non-governmental organizations)
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Associations in Gevgelija

Association for Physically handicapped persons


 • Address : Marsal Tito b.b.
 • Place: Gevgelija
 • Distance: ≈7553 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:30 to 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Eagle (Orel)


 • Address : Gjorgji Velkov 10
 • Place: Gevgelija
 • Distance: ≈7553 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 12:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Music teachers of RM


 • Address : Leonid Jankov 5
 • Place: Gevgelija
 • Distance: ≈7552 км

Categories:

unions, associations

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zdruzenie na trudovi invalidi (Zdruzenie na trudovi invalidi)


 • Address : 7-mi Noemvri 16
 • Place: Gevgelija
 • Distance: ≈7553 км

Categories:

associations

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zdruzenie na zanaetcii


 • Address : Marsal Tito b.b.
 • Place: Gevgelija

Categories:

associations

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Директорот на Државниот завод за индустриска сопственост, Горан Герасимовски, денеска беше на работен состанок со Антони Пешев – извршен директор на Стопанска ...
сите 36 | | | веќе видена

Најмногу должат кон банките, но имаат и други долгови. Економската криза лани го зголеми вкупниот долг на компаниите во земјава на вкупно 7,4 милијарди евра. ...
сите 58 | | | веќе видена

Време зa читање: 2 минути Придавката „Северна“ на новите банкноти ќе ја чини Народната банка 2,2 милиони евра. Руското акционерско друштво „Гознак“ ќе ги ...
сите 10 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel