Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Kumanovë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Arkitektë
 • Enterier - projektim dhe dizajn
 • Projektim (zyra projektimi)
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Arkitektë në Kumanovë

AIG Engineering


 • Adresa: Industriska 11
 • Vendi: Kumanovë

АИГ инженеринг е биро за проектирање и студио за внатрешно уредување, лоцирано во Куманово, Македонија, основано 2020 година од Андреј Митевски и Ива Митевска - магистри инженери архитекти, а со цел преку своите дела и идеи да создаваат современи, функционални и креативни објекти и простори за живеење.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1655210234_23.png?t=true&w=300&h=300

Bild invest grup


 • Adresa: Partizanska 11
 • Vendi: Kumanovë

Kategoritë:

arkitektë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kraft A&E


 • Adresa: Sima Pogaçareviq 3
 • Vendi: Kumanovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Planeris


 • Adresa: bul.Revolucioni i Tetorit 12‐2/17
 • Vendi: Kumanovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Unikad


 • Adresa: bul.Brigada e 3-të sulmuese Maqedonase 26/4
 • Vendi: Kumanovë
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Постојано следење, релаксирање на регулативите и продолжување на увозот на жито – ова се дел од мерките со кои ЕУ се обидува да го спречи недостигот на храна ...
сите 143 | | | веќе видена

Саудискиот нафтен гигант Арамко го собори сопствениот рекорден профит бидејќи во вториот квартал од оваа година оствари профит од 48 милијарди долари. Ова е ...
сите 28 | | | веќе видена

Економистот Небојша Катиќ, кој 20 години живее и работи во Лондон вели дека ММФ веројатно слави и наздравува бидејќи ќе има многу работа. Во еден од неговите ...
сите 12 | | | веќе видена

Властите на италијанскиот остров Сардинија одлучија да преземат драстични мерки за да привлечат нови жители во руралните средини. Откако некои делови од ...
сите 4 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj