Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Ohër
 • Gostivar
 • Kumanovë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Planifikim urban
 • Projektim (zyra projektimi)
 • Arkitektë
 • Ndërtimtari - firma dhe ndërmarrje
 • Inxhinieri
 • Enterier - Projektim Dhe Dizajn
 • Mbikeqyrje Dhe Revizion I Objekteve Te Ndertimit
 • Konsallting
 • Efikasitet Energjetik
 • Ndërtimtari E Lartë
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Planifikim urban

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

Chip group


 • Adresa: Kosturski Heroi (29 Nëntori) 15-1/1-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7424 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

ЧИП ГРОУП е архитектонска фирма која е специјализирана во областа на урбанистичкото планирање, а обезбедува и советодавни услуги за развој на инвестиции поврзани со градежното земјиште и изградбата на објекти.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1643626077_92.png?t=true&w=300&h=300

Teplan


 • Adresa: Dimo Gavrovski Kara 33/4
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7393 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Arhi-lab/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Arhitektonika MDC


 • Adresa: QT Bunjakovec kati 1 lok.39
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7424 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Art Miron Ing


 • Adresa: Sreqko Puzhallka 150
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7429 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Billd


 • Adresa: bul.Illinden 107/14
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7423 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Go Plan


 • Adresa: Belliçica p.n.
 • Vendi: Gostivar
 • Distanca: ≈7403 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

IMC Proekt


 • Adresa: Mirçe Acev c-2/12
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7439 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

In-Puma - Instituti për Planifikim, Urbanizëm dhe Komunikacion


 • Adresa: bul.K.J.Pitu 19-6/9
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7427 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 15:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

JP Kumanovo Plan


 • Adresa: Goce Dellçev 36
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈7435 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kvadar


 • Adresa: Nikola Rusinski 3-1/5
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7422 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Lelelele


 • Adresa: Razlloveçko Vostanie 4/4
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7421 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Low Tech Architects


 • Adresa: Partenie Zografski 28-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7425 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Nimaer


 • Adresa: Londonska, QT Olimpiko 19 lok.34
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7422 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Pollogproekt-Pro


 • Adresa: Ilindenska 4
 • Vendi: Gostivar
 • Distanca: ≈7402 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Компанија за просторно и урбанистичко планирање од Гостивар, која успешно постои на македонскиот пазар повеќе од една деценија.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1617196127_6.png?t=true&w=300&h=300

Snegar CompanyKategoritë:

planifikim urban

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Studio Kubika


 • Adresa: bul.Brigada e 3-të sulmuese Maqedonase 1-1/4
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈7434 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Tajfa Plan


 • Adresa: Vasil Gllavinov 3-2/8
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7424 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Tekton


 • Adresa: Fronti Popullor 5/12
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7424 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

UBS и Credit Suisse припаѓаат на групата од 30 глобално системски важни банки, чие работење е под будното око на регулаторот. Швајцарската влада и централната ...
сите 258 | | | веќе видена

Повратот на ДДВ за скенирачите на фискални сметки преку апликацијата „Мој ДДВ“ се зголемува од 1.800 на 2.100 денари за еден квартал. Пратениците попладнево ги ...
сите 10 | | | веќе видена

Регулаторната комисија за енергетика донесе Одлука со која се врши намалување на малопродажните цени на нафтените деривати во просек за 1,60 % во однос на ...
сите 81 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj