Shift

ParkingPunojmë 6 ditë në javëQasje në InternetAir-kondicioner


  • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 17:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1594112629_82.png?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Shift d.o.o е компанија за изведување на внатрешни проекти и ентериери, основана во 2016 година како резултат на потребата на пазарот за прецизна и навремена реализација на внатрешни проекти за деловни и станбени згради. Компанија што дава целосно клучни решенија кога станува збор за проекти за внатрешен дизајн.

Нашите креативни идеи стануваат реалност и создаваме таканаречена матрица за среќен триаголник (Клиент, Архитект, Изведувач)

Како компанија за решенија на клуч на рака, нашата стратегија е да се фокусираме на нашиот идеален клиент и во двата сектори B2B и B2C.

Shift d.o.o е компанија ориентирана кон луѓе каде фокусот за работа со високо креативни луѓе и компании е едно од нашите најсилни средства во компанијата.
Паметни простори - го правиме секој простор smart (паметен), додаваме специфично значење на секој предмет што го градиме.

Услуги
- Урбан дизајн објекти
- изведба, дизајн, опремување на административни објекти
- изведба, дизајн, опремување на станбени објекти
- изведба, дизајн, опремување на индустриски објекти
- изведба, дизајн, опремување на деловни објекти
- Индивидуални живеалишта
- Внатрешен дизајн
- Реконструкциja, реновирањe и адаптациja на сите видови објекти
- Ентериерно уредување
- Посредување при изведба
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj