Ardia


 • Address : ul.120 b.b.
 • Place: Tetovo


  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


  Suggested results for your search terms:

  ParkingInternet accessWi-Fi Zone24 hoursAirconditionedSwimming poolSpa center

  Hotel Royal


  • Address : Klikovo b.b.
  • Place: Tetovo
  • Distance: ≈7394 км
  • Working Hours: Mon - Sun from 10:00 to 19:00

  The hotel Royal is in disposal of 15 rooms, 3 suits and a conference hall. Within the hotel there is a bar, restaurant, sports field, Jacuzzi and an open pool.     

  Categories:

  hotels

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{en}logo_1385121451_16.jpg?t=true&w=300&h=300
  ParkingWi-Fi Zone24 hoursAirconditionedCards acceptedSafety deposit box available4 star hotelFitness centerSpa centerLive music / DJ

  Gili


  • Address : Goce Delcev 14
  • Place: Gostivar
  • Distance: ≈7402 км
  • Working Hours: Mon - Sun from 00:00 to 00:00

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1527679711_78.jpg?t=true&w=300&h=300
  ParkingWi-Fi Zone24 hoursAirconditionedSafety deposit box availableHair dryer available in room5 star hotelSwimming poolFitness centerSpa center

  NB Hotel & Spa


  • Address : Bul.V.S.Bato 111
  • Place: Tetovo
  • Distance: ≈7393 км
  • Working Hours: Mon - Sun from 00:00 to 00:00

  Уживајте во луксузно искуство

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1574165318_04.png?t=true&w=300&h=300

  Во објавата на оштетените штедачи од 15.06.2021 година, ме обвинувате како соучесник во лошото работење на банката. Сакам да ви биде јасно, јас како акционер ...
  сите 20 | | | веќе видена

  На денешен ден, ТТК Банка АД Скопје се стекна со сертификатот „Фер финансиски услуги за потрошувачите“ што го доделува Организацијата на потрошувачите на ...
  сите 19 | | | веќе видена

  Над 250 регистрирани учесници вчера и денес ја следеа Меѓународната конференција за општествени и хуманистички науки (ICSSH2021) која ја организираше ...
  сите 5 | | | веќе видена

  Login on Golden Page

  UsernamePassword  New user ? | Forgot your password? | Cancel