Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Прилеп
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Аптеки во Прилеп

АБВГДЃЕЖЗЅИЈКЛЉМНЊОПРСТЌУФХЦЧЏШ

Зегин-Прилеп 2


 • Адреса: Прилепски Бранители (Марксова) 37
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈10750 км

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Зегин-Прилеп 5


 • Адреса: Борка Талески 93
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈10750 км

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Зегин-Прилеп 6


 • Адреса: Јоле Андоноски 1-1/1
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈10750 км

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

ЗД Прилеп аптека


 • Адреса: Прилепски Бранители (Марксова) б.б.
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈10749 км

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ин Фарм


 • Адреса: 5-та Прилепска Бригада 39
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈10751 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 12:00 • Нед од 10:00 до 12:00

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ирис


 • Адреса: Маршал Тито, с.Кривогаштани 1/2
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈10740 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 20:00 • Саб од 08:00 до 18:00

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Искра Надеж


 • Адреса: Мечкин Камен 43
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈10751 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 22:00 • Нед од 08:00 до 20:00

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Јасмин


 • Адреса: Самоилова зграда Д-2
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈10749 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 20:00

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Каракаш 1


 • Адреса: бул.Гоце Делчев б.б.
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈10750 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 21:00

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Каракаш 2


 • Адреса: 11-ти Октомври б.б.
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈10750 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 21:00

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Љорза Фарм


 • Адреса: с.Црнилиште
 • Место: Прилеп

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Меди-фарм


 • Адреса: Едвард Кардељ, с.Кривогаштани 8
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈10740 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 15:00 • Саб од 08:00 до 13:00

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Мелиса 1


 • Адреса: бул.Гоце Делчев 35
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈10750 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 21:30 • Нед од 09:00 до 13:00

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Мента фарм 1


 • Адреса: Прилепски Бранители (Марксова) 190
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈10749 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:30 до 23:00 • Саб - Нед од 07:30 до 22:00

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Мента фарм 2


 • Адреса: Александар Македонски (Моша Пијаде) 172
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈10750 км

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Мента Фарм 3


 • Адреса: с.Ропотово
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈10732 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 22:00 • Нед од 08:00 до 17:30

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Мента Фарм 4


 • Адреса: Едвард Кардељ, с.Кривогаштани 8
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈10740 км

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Миа фарм


 • Адреса: 11-ти Октомври б.б.
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈10750 км

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Олимпија


 • Адреса: Васко Карангелески 54
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈10750 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 21:00 • Нед од 09:00 до 17:00

Дејности:

аптеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ортофарм


 • Адреса: Трајко Тарцан 19
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈10751 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:30 до 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Угаснати печките на Еуроникел, или попознат како кавадаречки Фени. Поради огромните трошоци за електрична енергија, донесена е одлука да запре производствениот ...
сите 68 | | | веќе видена

Брзиот технолошки развој во последниве децениидоведе до вистинска дигитална револуција во сите сегменти на секојдневието. Општо е прифатено дека дигиталните ...
сите 38 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи