Ander Konsalting


  • Adresa: bul.Partizanski Odredi 29/1 d.p.5
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈10683 км
  • Lokacioni: vo trgovski centar Bunjakvec na vtori kat

  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1681815787_41.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Ander Consulting është një kompani që merret me prokurime publike dhe konsulencë.

Për më shumë na kontaktoni në tel 078 311132 ose na vizitoni në qendrën tregtare Bunjakovec në katin e dytë.
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj