Пребарувањето е оптимизирано за

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Софија
 • Белград
 • Виена
 • Ankara
 • Рим
 • Budapest
 • Bucharest
 • Берлин
 • Загреб
 • Тирана
 • Copenhagen
 • Стокхолм
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Амбасади и конзулати на република македонија во странство


Сирија-Амбасада во Србија


 • Адреса: Александра Стамболиског 13
 • Место: Белград

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Србија-Амбасада во Белград


 • Адреса: Господар Јевремова 34
 • Место: Белград

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

САД-Амбасада во Детроит


 • Адреса: Town Center 2000 Suite 1130, MI 48075
 • Место: Southfield

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Турција-Амбасада во Анкара


 • Адреса: Karaca sokak 24-5/6 Gaziosmanpasha
 • Место: Ankara

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Турција-Амбасада во Истанбул


 • Адреса: Inonu Cad. Ucler apt.20/5 Gumussuyu/Taksim
 • Место: Истамбул

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Финска-Амбасада во Хрватска


 • Адреса: Мирамарска 23
 • Место: Загреб

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Холандија-Амбасада во Хаг


 • Адреса: Laan van Meerdevoort 50-C
 • Место: Copenhagen

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Хрватска-Амбасада во Загреб


 • Адреса: Краља Звонимира 6/1
 • Место: Загреб

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Шпанија-Амбасада во Мадрид


 • Адреса: Calle Don Ramon de la Cruz, 107 2B
 • Место: Madrid

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Шри Ланка-Амбасада во Австрија


 • Адреса: Веирингерграсе 33/35
 • Место: Виена

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Владата на Србија одобри квота за извоз на 24.000 тони пелети до крајот на јануари 2023 година на предлог на членките на Стопанската комора на Србија (ПКС), ...
сите 8 | | | веќе видена

Од полноќ поевтинуваат бензините од еден денар до денар и половина. Цената на дизелот останува иста, одлучи денеска Регулаторната комисија за енергетика.Цената ...
сите 70 | | | веќе видена

Просечната бруто плата во Владата ќе се зголеми за 5.350 денари и догодина ќе изнесува 64.200 денари, а за 6.600 денари се намалува просекот во Собранието и во ...
сите 23 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи