Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Ankara
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Амбасади и конзулати на република македонија во странство во Ankara

Јордан-Амбасада во Турција


 • Адреса: Деде Коркут Сокак 18
 • Место: Ankara

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Киргистан-Амбасада во Турција


 • Адреса: Туран Гунеш Булвари 15 каде 21
 • Место: Ankara

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Кувајт-Амбасада во Турција


 • Адреса: Ресит Галип Кадеси 110
 • Место: Ankara

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Турција-Амбасада во Анкара


 • Адреса: Karaca sokak 24-5/6 Gaziosmanpasha
 • Место: Ankara

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Народната банка ги потсетува младите истражувачи дека е распишан Конкурсот за Годишната награда за 2022 година за најдобар труд од областа на макроекономијата ...
сите 10 | | | веќе видена

Делегација на турската компанија „Текнопанел“, предводена од сопственикот Орхан Кахвеџи одржа работна средба со премиерот Зоран Заев и директорот на ТИРЗ, ...
сите 24 | | | веќе видена

Време зa читање: 4 минути Одборот на Управата за финансиски супервизија (УФС) одлучи да го одбие краткорочниот план за финансирање и планот за наплата, а со ...
сите 6 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи