Турција-Амбасада во Анкара


  • Адреса: Karaca sokak 24-5/6 Gaziosmanpasha
  • Место: Ankara


/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Владата соопшти дека во насока на обезбедување стабилност на електроенергетскиот систем, од денеска во функција е ставен и вториот блок на РЕК Битола, што ...
сите 189 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи