Тајланд-Амбасада во Турција


  • Адреса: Коза сокак 87
  • Место: Ankara


/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Во август 88,7 отсто од потрошената струја била од домашно производство. Државниот завод за статистика, објави дека 88,7 отсто од потрошената електрична ...
сите 185 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка



Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи