Aloha Apartmani
  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


  Suggested results for your search terms:

  ParkingWi-Fi Zone24 hoursAirconditionedChildren welcome

  Konak Nestor


  • Address : ul.20 br.5 s.Saraj
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7418 км

  “Konak Nestor” has existed since 2015. It has 4 apartments connected to the restaurant “Oreov Lad” with room service for breakfast, lunch and dinner.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1596011256_74.png?t=true&w=300&h=300
  Map

  Индустриското производство во септември годинава, во однос на септември 2019 година бележи пад од 3,9 отсто, објави Државниот завод за статистика. Според ...
  сите 43 | | | веќе видена

  Сите показатели потврдуваат дека девизните резерви се во исклучително добра кондиција – на високо ниво и постојано се во сигурната зона. На крајот на септември ...
  сите 131 | | | веќе видена

  Претседателот на Регулаторната комисија за енергетика и водни (РКЕ) услуги Марко Бислимоски учествуваше на он лајн дебата за состојбите во енергетскиот сектор ...
  сите 96 | | | веќе видена

  Login on Golden Page

  UsernamePassword  New user ? | Forgot your password? | Cancel