Aloha Apartmani
  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


  Suggested results for your search terms:

  ParkingWi-Fi Zone24 hoursAirconditionedChildren welcome

  Konak Nestor


  • Address : ul.20 br.5 s.Saraj
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7844 км

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1596011256_74.png?t=true&w=300&h=300
  ParkingPets welcomeWi-Fi Zone24 hoursAirconditioned

  Apartmani Bogdanoski


  • Address : Kej Makedonia 62
  • Place: Ohrid
  • Distance: ≈7867 км
  • Working Hours: Mon - Sun from 08:00 to 22:00

  Издаваме наместени апартмани покрај езеро на самиот кеј во Охрид. Апартманите се новоградба, сите климатизирани и опремени со ТВ, кабелска, WIFI, мини кујна, купатило тераса уреден двор и паркинг.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1569420854_37.jpg?t=true&w=300&h=300
  Map

  Државата со 10 милиони евра ќе го кредитира бизнисот. Министерот за финансии Бесими најави дека во Владата е веќе разговарано за државната гарантна шема која ...
  сите 100 | | | веќе видена

  Народна банка денеска со опширно соопштение ја информира јавноста дека одлуката за укинување на дозволата на Еуростандард банка била донесена целосно во ...
  сите 56 | | | веќе видена

  Иницијативниот одбор на Здружението на оштетени штедачи од Еуростандард Банка соопшти дека одржале состаноци со сите пратенички групи во Собранието за поддршка ...
  сите 122 | | | веќе видена

  Login on Golden Page

  UsernamePassword  New user ? | Forgot your password? | Cancel