Африми-комерц


 • Адреса: с.Ропалце
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈7857 км
 • Локација: Липково
  Фото и видео галерија

  Компанијата Африми е основана во 2002 година. Работи според европските стандарди со машини донесени од странство, кои овозможуваат нашите бетонски производи да бидат што поквалитетни. Нудиме повеке од 30 производи, исто така вршиме транспорт на стока до посаканото место на нашиот потрошувач.
  Имаме соработка со повеке од 50 компании низ цела територија на Република Македонија.

  Сега 11 години во домашниот пазар направило да биде една од најуспешните компании во Куманово заблагодарејки и се на неуморната работа на компанијата која го дава максимумот само да бидат задоволени клиентите од насата извршена работа.

  Компанијата Африми се занимава со овие активности :

  - производство и монтажа на бекатон плочки
  - производство на блокови за градежништво
  - производство на цевки за бунари и канализација
  повеќе

  Видете ги нашите производи на
  Мапа

  Логирај се на Златна Книга

  Корисничко имеЛозинка  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи