Пребарувањето е оптимизирано за Dibër

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Kriva Pallankë
 • Koçanë
 • Kumanovë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Zjarrëfikës - shërbime
 • Zjarrëfikës - servis
 • Alarme dhe pajisje kundër zjarrit
 • Mht-mkz - pajisje
 • Mrojtje kundër zjarrit
 • Shoqata
 • Shërbime Kujdestarie
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Zjarrëfikës - shërbime

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување


Njësia zjarrfikëse-Dibër


 • Adresa: Atanasie Illiq p.n.
 • Vendi: Dibër
 • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Helium


 • Adresa: Boris Trajkovski (Prvomajska) 73
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7858 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Helium Nova Servis


 • Adresa: Blagoja Stefkovski 65
 • Vendi: Shkup

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Lidhja e zjarrfikësve të Maqedonisë/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Njesia e zjarrfikjes ne Kumanove 193


 • Adresa: 11 Tetori p.n.
 • Vendi: Kumanovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Njësi territoriale zjarrfikëse


 • Adresa: Rruga Magjistrale p.n.
 • Vendi: Kërçovë
 • Distanca: ≈7851 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Njësi territoriale zjarrfikëse


 • Adresa: ASNOM (Mosha Pijade) 15
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7892 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Njësi territoriale zjarrfikëse


 • Adresa: Rilindasit Maqedonas, f.Krivogashtan p.n.
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7888 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Njësi territoriale zjarrfikëse-Koçanë


 • Adresa: Kiro Kikenski p.n.
 • Vendi: Koçanë
 • Distanca: ≈7923 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Njësi territoriale zjarrfikëse-Probishtip


 • Adresa: Miro Baraga p.n.
 • Vendi: Probistip
 • Distanca: ≈7901 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Njësia zjarrfikëse


 • Adresa: bul.Rilindasit Maqedonas p.n.
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7866 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Njësia zjarrfikëse/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Njësia zjarrfikëse Gjorçe Petrov


 • Adresa: Makedonska Vojska (Cërvena Armija) p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7846 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Njësia zjarrfikëse Gostivar


 • Adresa: Belliçica 35
 • Vendi: Gostivar

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Njësia zjarrfikëse-Avtokomanda/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Njësia zjarrfikëse-Bit Pazar


 • Adresa: Vojdan Çernodrinski p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7851 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Njësia zjarrfikëse-Draçevo


 • Adresa: Ivan Haxhinikollov (Ratko Mitroviq) p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7861 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Njësia zjarrfikëse-Kavadar/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Njësia zjarrfikëse-Kriva Pallankë


 • Adresa: Joakim Osogovski (Marshall Tito) 196
 • Vendi: Kriva Pallankë
 • Distanca: ≈7899 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Njësia zjarrfikëse-Makedonski Brod


 • Adresa: Dimitar Vllahov p.n.
 • Vendi: Makedonski Brod
 • Distanca: ≈7869 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Tрошоците на животот во септември годинава во однос на септември лани се зголемени за 18.7, а индексот на цените на мало за 14.7 проценти. Во однос на август ...
сите 118 | | | веќе видена

Регулаторната комисија за енергетика ги зголеми малопродажните цени на нафтените деривати во просек за 1,59 отсто . Малопродажната цена на Еуродизел (Д-Е V) ...
сите 87 | | | веќе видена

Скоро 5.000 работодавачи немаа исплатено плата на работниците за август, а ист број на работодавачи воопшто немаат поднесено пресметки за да исплатат плата на ...
сите 48 | | | веќе видена

Народната банка на Србија (НБС) денеска соопшти дека на листата на валути со кои се тргува на девизниот пазар на Србија од 1 ноември ќе вклучи две нови валути ...
сите 42 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj